Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Травневі акції: 4 ЖК Києва

08.05.2023

Ірина Гуц

За даними ЛУН.ua станом на 8 травня 2023 року на ринку новобудов Києва акції діють у 29 житлових комплексах. Серед акційних пропозицій: фіксований курс, зручні умови розтермінування, знижки для всіх або ж для окремих категорій покупців (ЗСУ, ВПО), єдина ціна  за квадратний метр тощо. 3m2  підготував огляд декількох ЖК Києва, де діють цікаві травневі акції.

ЖК ПРИЧАЛ 8

Адреса: Дарницький район, вул. Канальна, 8
Ціна: від 32 000 грн/кв. м

В житловому комплексі «Причал 8» від компанії «Інтергал-Буд» до 15 травня 2023 року діє акційна пропозиція на придбання готових квартир в будинку №1.

«Причал 8»  травневі акції
«Причал 8»

Покупці можуть купити житло за єдиною ціною у гривні:

  • Однокімнатні квартири — 39 500 грн за кв.м
  • Двокімнатні квартири — 35 000 грн за кв.м. 
  • Трикімнатні квартири — 32 000 грн за кв.м. 

Пропозиція діє за умови 100% оплати, при купівлі на виплат терміном до 3 місяців або при купівлі у банківський кредит.

«Причал 8» розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: у пішій доступності від комплексу працюють мережеві магазини, садочки, школи, розважальні заклади.

Проєктом передбачено будівництво двох будинків змінної висотності: 20, 22 та 24 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. 

Мешканці та гості ЖК зможуть користуватися власною інфраструктурою на території комплексу. Для сімей з дітьми працюватиме власний дитячий садок.

Для відпочинку буде обладнана рекреаційна зона на березі озера, тут вже облаштовують набережну, пляж із шезлонгами. У дворі висадять прогулянкові алеї, обладнають спортивні зони та дитячі майданчики, організують місця для вигулу собак. 

Авто можна буде зберігати в підземному паркінгу, що опалюється. ЖК перебуватиме під цілодобовою охороною та відеоспостереженням.

В комплексі можна придбати 1-, 2-, 3-кімнатні квартири площею від 43 до 94 кв. м. 

Секції 1-5 першого будинку вже введено в експлуатацію, найближчим часом до здачі готуються секції 6-7 першого будинку.

ЖК GREENVILLE PARK

Адреса: вул. Пимоненка, 21, Шевченківський район
Ціна: 67 100  грн/кв. м

В ЖК Greenville Park в травні 2023 р. пропонується знижка 17% на акційні квартири.

ЖК Greenville Park  травневі акції
ЖК Greenville Park

Комплекс розташований за 15 хвилин пішки від станції метро «Лук’янівська». 

ЖК складається з двох будинків висотою 26 поверхів, розміщених на загальному стилобаті. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують керамічні блоки. Зовнішні стіни утеплять мінеральною ватою і встановлять систему навісних вентильованих фасадів.

Територія ЖК буде закритою, із шестиповерховим паркінгом, магазинами, дитячим садочком і школою, ігровими та спортивними майданчиками, парковою алеєю.

До продажу доступні 1, 2-, 3-, 4- та 6-кімнатні планування площею від 47 до 304 кв. м.

Перший будинок введено в експлуатацію, здача другого запланована на 2025 р.

ЖК Creator City

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 17-19
Ціна: від 63 000 грн/кв. м

У житловому комплексі Creator City до кінця травня  2023 діє акція на квартири за умови повної оплати  — знижка  до 13%.

ЖК Creator City травневі акції
ЖК Creator City

До складу ЖК увійде вісім будинків бізнес-класу по 24 поверхи кожен. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін цеглою й утепленням мінеральною ватою.

Будують комплекс за принципом «місто в місті»: внутрішня інфраструктура буде включати ігрові містечка, приватний медичний центр, спа-центр з салоном краси, спорткомплекс з басейном, спортивні зони, місця для відпочинку, вуличні тренажери, футбольне поле, ландшафтний парк на 2 га тощо.

Для автомобілів запроєктований підземний дворівневий паркінг з ліфтом. 

В комплексі можна купити 1-, 2-, 3- та 5-кімнатні квартири площею 32-157 кв. м. 

Перший будинок введено в експлуатацію, другий та третій будинки заплановані до вводу у 2024-25 рр.

ЖК GREAT

Адреса: Дарницький район, Дніпровська набережна
Ціна: від 30 500 грн/кв. м

У житловому комплексі Great діють знижки до 10% на квартири при 100% оплаті. Акція триває до кінця травня 2023 р.

ЖК Great
ЖК Great

Проєктом передбачено будівництво 13 будинків заввишки 26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни будуть із цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. 

На території новобудови буде офісний та торгово-офісний центр, працюватиме власний дитячий садок. Передбачено наземний багаторівневий паркінг та підземний.

У комплексі продають 1-, 2-, 3-, 4-, 5-  та 6-кімнатні квартири площею від 46 до 194 кв. м. 

Будинки 1, 2, 3, 4 та 5 введено в експлуатацію, ведуться оздоблювальні роботи в будинку 6 та 9, їхня здача запланована на 2023 р.

Забудовники столиці підготували для своїх покупців весняні акційні пропозиції, серед яких вигідні умови розтермінування, фіксований курс, знижки на квартири тощо. 3m2 зібрав найцікавіші весняні акції …

Новини забудовників У період з 16 травня по 15 липня 2023 року діє знижка 10% на придбання нерухомості у проєктах від «Інтергал-Буд». Знижка розповсюджується на купівлю житлової чи комерційної нерухомості та паркомісць. Розрахунок вартості відбувається за базовим …

Статьи по теме
Акції
Готові квартири в ЖК «Причал 8» від 32 000 за кв. м

Новини забудовників Компанія «Інтергал-Буд» пропонує акційні умови на придбання готових квартир в будинку №1 житлового комплексу «Причал 8». Єдина ціна…

31 / 05 / 2023

Акції
Додаткові знижки при купівлі нерухомості в ЖК «Сирецькі сади» та ЖК «Нивки-Парк»

Новини забудовників Компанія «Інтергал-Буд» покращує умови на купівлю нерухомості у двох своїх проєктах, житлових комплексах «Сирецькі Сади» та «Нивки-Парк». Так,…

30 / 05 / 2023

Акції
Акційна ціна на трикімнатні квартири в ЖК «Сирецькі сади»

Новини забудовників Компанія «Інтергал-Буд» пропонує єдину ціну на трикімнатні квартири у 6 будинку житлового комплексу «Сирецькі сади», яка у період…

26 / 05 / 2023

Акції
Квартири з документами в ЖК Skу Avenue від 43 тис. грн за кв. м

Новини забудовників Компанія «Інтергал-Буд» пропонує акційні умови на придбання готових квартир в будинку №1 житлового комплексу SKY AVENUE. Єдина ціна…

25 / 05 / 2023