Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
A136 Highlight House стає A136 Highlight Tower

21.12.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Комплекс, натхненням для якого послужила Вежа Трампа в Нью-Йорку, змінив свою назву.

У самому серці Києва група компаній DIM будує житловий комплекс бізнес-класу. Це ідеальне місце для тих, хто цінує свій час і прагне завжди бути в центрі подій. A136 Highlight Tower на вулиці Антоновича — це еволюція простору і революція сервісу.

Чому А136?

А — бо житловий комплекс знаходиться на вулиці Антоновича, і, тому що буква А — перша в алфавіті. Крім розташування вона вказує на високий клас житлового комплексу та лідерські позиції проекту на ринку столичної нерухомості.

На створення амбітного проекту в центрі столиці України архітекторів групи компаній DIM надихнула Trump Tower в Нью Йорку. Новий проект буде чітко видно на міському горизонті, стане ще однією візитною карткою нашої столиці.

Вулиця Антоновича, на якій зводиться житловий комплекс, є однією з найжвавіших, як і П’ята Авеню в Нью-Йорку. Цю локацію оцінять ті, хто працює в центрі, а ввечері проводить час в галереях, ресторанах або спортивних клубах. Ця вулиця просто створена для тих, хто хоче встигнути все, не втрачаючи жодної миті в дорозі.

Вічно молодий, енергійний, діяльний Київ, в центрі якого скоро з’явиться комплекс A136 Highlight Tower з дизайнерським лобі, трьома поверхами офісних просторів, першим в Україні колівінгом преміум-класу, рестораном, затишним двориком в самому центрі міста і видовою терасою з лаунж-зонами. З ергономічними планувальними рішеннями квартир, панорамними видами і 5-зірковим консьєрж-сервісом для резидентів.

«Тому навіть своєю назвою ми вирішили підкреслити висоту нашої вежі, висока якість будівництва і високий рівень сервісу для майбутніх мешканців А136 Highlight Tower. А136 — переходь на новий рівень, впокорюй з нами нові висоти!», — йдеться в повідомленні забудовника.

Статьи по теме
Новини
Облікова ставка НБУ поки що залишилась на рівні 6%

Національний банк буде готовий підвищувати облікову ставку для приведення інфляції до цільового діапазону. Але поки що вона залишається на рівні…

21 / 01 / 2021

Новини
Отримано Сертифікати про прийняття в експлуатацію п’ятого будинку комплексу «Малахіт»

Новини компаній Отримано Сертифікат про прийняття в експлуатацію п’ятого, останнього, будинку житлового комплексу «Малахіт» за адресою: м. Київ, вул. Сурикова,…

21 / 01 / 2021

Новини
Cтарти продажів у ЖК Києва та передмістя

У Києві та у найближчих локаціях розпочались продажі у нових ЖК. ЖК Найкращий квартал-2 Стартували продажі в новому проекті ЖК…

21 / 01 / 2021

Новини
Суд повернув нацпарку «Голосіївський» 25 земельних ділянок

Ірпінським міським судом Київської області задоволено ряд позовів Київської обласної прокуратури про витребування з незаконного володіння громадян на користь держави…

21 / 01 / 2021