Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва ЖК «Інтергал-Буд» станом на 1 червня 2021 року

04.06.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

Пропонуємо вашій увазі другу частину інформації про динаміку будівництва житлових комплексів «Інтергал-Буд» станом на 1 червня 2021.

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37
Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1
Секція 1

Виконано бетонування цокольного поверху та бетонування плити перекриття над цокольним поверхом.

Секція 2
Виконано бетонування 1-го поверху.

Секція 3
Виконано бетонування плити над 1-м поверхом, виконується армування 2-го поверху.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10
Проєкт складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1

Триває встановлення вертикальних конструкцій 17-го поверху. Розпочато мурування стін 14-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 65%. Тривають електромонтажні роботи.  

Секція №2
Встановлені вертикальні конструкції 18-го поверху. Виконується мурування стін 14-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на понад 65%. Тривають електромонтажні роботи.  

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг
Тривають роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8
На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1
Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, виконані на 90%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на майже 95%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на 85%.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 90%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень на завершальному етапі. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем виконано на понад 85%.

Секція №3
Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (90%) та фасади (90%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на понад 75%. Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на 75%. Стартували роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів.

Секція №4
Тривають роботи з влаштування покрівлі (90%) та фасадів (75%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на понад 70%. Системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки влаштовані на 80%.  Монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування виконаний на понад 65%.

Секція №5
Влаштування моноліту 23-го поверху та проведення кладки стін на рівні 18-го поверху. Стартував монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування.

Секція №6
Влаштування моноліту 20-го поверху та кладка стін на рівні 14-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 14-го поверху та проведення кладки стін на рівні 10-го поверху.

Паркінг
Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — на понад 85%. Тривають роботи з улаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежної безпеки.

Будинок №2
Секція №8

Триває влаштування монолітного каркаса нижче нуля. Влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі виконане на 20%.

Секція №9
Влаштування монолітного каркаса нижче нуля — 80%.

Секція №10
Влаштування котловану виконане на 80%. Влаштування фундаментної плити складає 60%.

ЖК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б
INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» завершені монтажні роботи вертикальних елементів верхніх технічних поверхів. Виконуються роботи з цегляної кладки стін 3-5 поверхів. Розпочато роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій 6-9 поверхів.
На вежі «Б» завершені монтажні роботи вертикальних елементів. Тривають роботи з цегляної кладки внутрішніх стін.
На вежі «В» завершені роботи з цегляної кладки внутрішніх стін. Продовжуються роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи по влаштуванню покрівлі.
На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій 3-22 поверхів та монтажу навісних вентильованих фасадів 3-16 поверхів. Виконуються роботи з кладки цегли на 1-20 поверхах. Продовжуються роботи з освітлення фасаду. Розпочато роботи зі встановлення кронштейнів.
На вежі «Д» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 7-го поверху.

Тривають роботи з будівництва стилобату.

У Бучі Київської області знову протестувальники перекрили Варшавську трасу. Цього разу активісти планують мітингувати проти хаотичної забудови Бучанської лісу протягом 4 днів. Про нову акцію КиївВласть стало …

ЛУН презентував оновлення сервісу Пульс новобудов зі довідковою інформацією по зміні цін, форматів та розмірів квартир у новобудовах в усіх класах житла. Так, на графіку …

Статьи по теме
Новини
Оголошено переможців конкурсу «Топ-50 бізнес-ідей 2020–2021 років»

Новини забудовників 3 липня відбулося оголошення переможців конкурсу «Топ-50 бізнес-ідей 2020–2021 років», який будівельна компанія «Інтергал-Буд» провела у партнерстві з…

28 / 07 / 2021

Новини
Стало відомо, яким буде тариф на електроенергію з серпня

В Україні підвищення тарифів на електроенергію перенесли з 1 серпня на 1 вересня. В результаті до кінця літа вартість кВт*год буде становити 1,68 грн. Про це на засіданні…

28 / 07 / 2021

Новини
Парк у кроковій доступності від ЖК

3m2 підібрав житлові комплекси з власним парком на території, або ті, що будуються впритул до великих зелених масивів. БФК POLARIS…

28 / 07 / 2021

Новини
На нових будинках житлового комплексу «Озерний Гай Гатне» з’явилися мурали

Новини забудовників Днями у житловому комплексі «Озерний Гай Гатне»  закінчили прикрашати муралами стіни нових будинків комплексу. Працювала над розписом команда…

28 / 07 / 2021