Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва на об’єктах «Інтергал-Буд» станом на 1 листопада 2021 року. Частина друга

09.11.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

У жовтні на всіх об’єктах компанії «Інтергал-Буд» велись активні роботи.  Пропонуємо вам ознайомитись з тим, як «зросли» будинки за минулий місяць.  Про роботи на деяких об’єктах ми вже розказали.


ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10
  

Триває будівництво  I-ої черги комплексу, яка складається з трьох будівель на 24 поверхи кожен.

Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення жильців в квартири.

Буд №3

Влаштування монолітного каркасу завершено. Також завершені роботи по влаштуванню вентиляційних каналів та збірних сходів.
Влаштування стін та перегородок виконано на 95% .
Роботи по влаштуванню гідроізоляції та утеплення підвальної частини виконані на 80%.
Триває монтаж віконних та дверних металоконструкцій  (85%).
Прокладка внутрішньої інженерії та штукатурка стін (55%).
Влаштування вхідної групи та світлових приямків виконано на 70%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6

Завершені роботи з влаштування монолітного каркаса. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 18-у поверсі. Завершені роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з улаштування покрівлі (20%), монтажу віконних конструкцій (30%), штукатурки стін (30%) та електропостачання (5%).

Будинок №7

Завершуються роботи з влаштування стін та перегородок із цегли. Майже завершено роботи з монтажу віконних конструкцій (90%). Тривають роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення, продовжуються штукатурення та влаштування покрівлі. Продовжується утеплення фасадів (80%) та монтаж і пусконаладка ліфтів (50%). 

Будинок №8

Завершені роботи з монтажу віконних конструкцій. Наближається до завершення влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 97%. Закінчується прокладання систем електропостачання. Повністю виконано улаштування покрівлі, утеплення та облаштування фасадів. Тривають роботи з благоустрою території (80%).

Будинок №9

Завершили влаштування пальового поля та фундаментної плити секцій 1, 2, 3.

Будинок №10

Триває влаштування пальового поля (20%). 

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок 1 

Секція 1.1 виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 14-го поверху. 

Секція 1.2 ведуться роботи по бетонування плити перекриття над 14-м поверхом.

Секція 1.3 виконуються роботи по влаштуванню плити перекриття над 15-м поверхом.

В усіх секціях виконуються роботи по цегляній кладці: секція 1.1 — на 7-му поверсі, секція 1.2 — на 9-му поверсі, секція 1.3 — на 10-му поверсі.

Будинок 2 

Виконуються роботи з влаштування фундаменту.

Паркінг 

Розпочато роботи з влаштування котловану та шпунтів.

Зовнішні інженерні мережі — продовжується влаштування внутрішньомайданчикових мереж водопроводу та каналізації. 

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт класу бізнес складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 300 машиномісць.

Будинок №1

Секція №1

Розпочато влаштування покрівлі (10%) та монтаж віконних конструкцій (10%).Триває влаштування вентиляційних каналів, сходових маршів. продовжуються електромонтажні роботи.

Секція №2

Влаштування покрівлі виконано на 50%. Завершується монтаж віконних конструкцій, триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів, електромонтажні роботи. Тинькування стін на рівні 15-го поверху. Ведеться монтаж колектора по вул. Кудряшова. Монтаж ліфтів виконано на рівні 70%. 

Будинок №2

Розпочато влаштування пальового поля.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

В секції №1, №2, №3, №4

На 97% завершено влаштування системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем. 

Секція №3

Монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи виконано на 95%. Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконано на 97%. Завершується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей в квартири та дверей МЗК. 

Секція №4

Підходять до завершення роботи по монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Продовжується монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи, що вже виконані на 90%.

Секція №5

Тривають роботи з влаштування фасадів (80%). Продовжується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Тривають роботи з влаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 60%. Монтаж ліфтів і пусконалагоджувальні роботи виконані на 60%.

Секція №6, 7

Завершено влаштування моноліту та цегляної кладки. Йдуть роботи по монтажу ліфтів, розпочато оздоблювальні роботи та роботи з прокладання внутрішньоінженерних мереж.

Будинок №2

Секція №8

На 95% виконано влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі. Продовжується влаштування монолітного каркасу на 14 поверсі. Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 2-9 поверхах.

Секція №9

Завершується влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі. Триває влаштування монолітного каркасу. Продовжуються роботи по монтажу вентеляційних блоків та сходових маршів до 12 поверху.

Секція №10

Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 2-9 поверхах. Продовжуються роботи по монтажу вентеляційних блоків та сходових маршів до 12 поверху. Також на 14 поверсі продовжується робота по влаштуванню вертикальних елементів монолітного каркасу будівлі.
Виконується влаштування зовнішніх мереж комплексу.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» продовжуються роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій (30%). Виконуються роботи з цегляної кладки стін (40%). Влаштування отворів завершено на 80%.

На вежі «Б» тривають роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій (60%). Продовжуються роботи з цегляної кладки стін (25%) та розпочато роботи по монтажу навісних вентильованих фасадів.

На вежі «В» тривають роботи по влаштуванню покрівлі (70%). Монтаж віконних алюмінієвих конструкцій виконано вже на 60% та навісних вентильованих фасадів – на 55%. Влаштування отворів завершено на 90%. Продовжуються роботи по освітленню фасаду (50%). Створено укріплення для обслуговування фасаду будівлі.

На вежі «Г» завершуються роботи по монтажу навісних вентильованих фасадів (85%) та віконних алюмінієвих конструкцій (90%). Продовжуються роботи по освітленню фасаду (80%) та встановленню укріплень для обслуговування фасаду будівлі. 

На вежі «Д» продовжуються монтажні роботи вертикальних елементів 17-го поверху. Продовжуються роботи з будівництва стилобату.

Після кількох раундів переговорів ДП ​​«Агрокомбінат Пуща Водиця» та Stolitsa Group досягли взаєморозуміння, повідомив перший заступник голови Фонду держмайна (ФДМ) України Денис Кудін в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна». Як повідомлялося, конфлікт щодо умов …

У місті продовжують прибирати кіоски, які заважають прокладанню веломаршрутів. Так вихідними звільнили від МАФів тротуар біля станції метро «Політехнічний інститут». Тут будуть прокладати нову велодорогу, пише …

Статьи по теме
Новини
Чорна п’ятниця у ЖК Orange Park

Новини забудовників До 30 листопада компанія ODG Development на честь Чорної п’ятниці пропонує знижку до 10% на квартири в ЖК…

26 / 11 / 2021

Новини
ГО «Екопарк Осокорки» просить Офіс генпрокурора розслідувати знищення об’єктів природно-заповідного фонду

ГО «Екопарк Осокорки» під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Українські Новини» звернулася до Офісу Генерального прокурора з проханням розслідувати бездіяльність та умисні дії київських чиновників щодо незаконного знищення особливо цінних…

26 / 11 / 2021

Новини
У ЖК Edelweiss House діє розстрочка на квартири без переплат

Новини забудовників У ЖК Edelweiss House пропонуються квартири у розстрочку зі знижкою як при 100% оплаті. Акційна пропозиція діє до…

26 / 11 / 2021

Новини
Справа Чкаловського скверу: Верховний Суд залишив у сили постанову, що повністю задовольняє вимоги забудовника

Верховний Суд закрив касаційне провадження у справі про поновлення договору оренди у Чкалівському сквері, залишивши в силі постанову апеляції, якою…

26 / 11 / 2021