Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Edelburg Development про підсумки 2020 року і плани на 2021

11.01.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Генеральний директор Edelburg Development Сергій Левцов розповів про особливості продажу в бізнес-класі і забудову Вишневого, результати минулого року та плани на поточний.

Так, 2020 року компанія реалізувала близько 20 тис. кв. м житлової нерухомості. Це 267 квартир в об’єктах Edelweiss House, «Поділ Град Vintage», Edeldorf і Wellspring.

За словами Сергія Левцова, в 2021 році компанія продовжить будівництво своїх житлових і комерційних об’єктів. Крім того, з девелоперської компанією Perfect Group вона займається підготовкою до запуску спільного проекту — «Сьомий квартал», поруч з ТРЦ Retroville. З компанією RESA Development виходить на будмайданчик житлового комплексу Q-smart в Деснянському районі, де частина квартир буде передано постраждалим інвесторам «Еліта-Центр». Також компанія починає будувати ТРЦ площею 20 тис. кв. м на вул. Андрія Малишка, за п’ять хвилин від станції метро «Дарниця», а також ще один офісний центр в Дніпровському районі.

Що стосується 2020 року, то компанії вдалося впоратися з наслідками карантину. Спочатку, як і всі девелопери, компанія пережила зниження продажів. Але вже влітку в зв’язку з відкладеним попитом продажі почали зростати. «Специфіка продажів квадратних метрів в об’єктах бізнес-класу відрізняється ще й тим, що покупець нікуди не поспішає, у нього є час вибрати, придивитися. Покупець житла в комфорт-класі поводиться трохи інакше», — зазначив Левцов.

Тренди для ЖК комфорт-класу можна помітити на прикладіЖК Wellspring, який був цікавий покупцеві до локдауна, в період локдауна і буде таким після.

«Завдяки своєму розташуванню в центрі міста Вишневе, лаконічній архітектурі, зручній для життя планувальним рішенням і інфраструктурі він затребуваний. Це відмінний варіант для тих, хто хоче поліпшити житлові умови, знайти своє перше житло, а також для сімей з дітьми. Дитячі садки, школи, гуртки, поліклініка, магазини, ТРЦ Cherry Mall, який ми побудували в 2019 році з кінотеатром і фітнес-клубом з басейнами — все це робить життя в передмісті зручним і комфортним», — зазначив Левцов.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021