Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Хід будівництва ЖК Saga Development

05.03.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Що нового відбулося на будівельних майданчиках SAGA Development і партнерів? Розповідаємо про проекти.

KANDINSKY Odessa Residence

У KANDINSKY Odessa Residence виконано такі роботи. Виготовлено та зібрано 135 кв. м фасадної системи на рівні 21-го поверху, 152 кв. м — на рівні 22-го. Змонтовано 103 кв. м фасадної системи 21-го поверху. Встановлено 47 кв. м підсистем під навісний фасад, влаштовано 212 пог. м примикань сендвіч-панелей та 113 кв. м стулок. Влаштовано 123 кв. м триплексних огорож, піднято 134 кв. м склопакетів, виготовлено 342 кв. м віконних конструкцій, утеплено 56 кв. м торців і плит мінеральною ватою, встановлено 65 кв. м підсистеми під навісний фасад у 3-й секції, змонтовано 142 пог. м кронштейнів огорож, 34 кв. м склопакетів, 7 кв. м фасадних систем 1-го поверху та 84 кв. м композитних панелей, встановлено 56 пог. м шин під огорожу. Виконано розпаювання 132 розподільчих коробок зовнішнього освітлення, встановлено 37 розподільчих коробок, прокладено 1875 пог. м кабелю зовнішнього освітлення у гофрі, змонтовано 202 кв. м композитних панелей. Триває бетонування фундаменту, фундаментних розпірок та колон 1-го ярусу будинку № 2, а також влаштування кладки перегородок та у паркінгу секції № 3.

RYBALSKY

У будинках № 3 та № 9 у RYBALSKY оздоблюються стіни паркінгу та холодні переходи з -1-го на 0-й рівень паркінгу. У будинку № 9 також оздоблюються місця загального користування -1 рівня. У будинку № 5 і в RYBALSKY Family Port монтуються світлопрозорі віконні конструкції. У будинку № 7 триває влаштування котловану. У будинку № 11 монтується плита перекриття 8-го поверху секції 4 та 5-го поверху секції 3. Монтуються гідротехнічні споруди каналу.

Happy House

У 1-й секції Happy House влаштування вертикальних елементів 14-го поверху виконано на 100%, плити перекриття — на 10%. Мурувальні роботи на рівні 3-6 поверху виконано на 85%, 7-го — на 30%, 9-го — на 40%. У секції 2 завершено влаштування вертикальних елементів 14-го поверху, готовність плити перекриття — 20%. Мурувальні роботи на 7-му поверсі здійснено на 50%, на 9-му — на 45%. У секції 3 завершено влаштування вертикальних елементів 15-го поверху, а також плити перекриття 14-го. Виконано мурувальні роботи на 5-му поверсі, на 7-му — на 50%. У 4-й секції завершено влаштування плити перекриття 11-го поверху. Влаштування вертикальних елементів 12-го виконано на 10%. Мурувальні роботи з 1-го по 7-й поверхи — 95%. Розпочато монтаж вікон.

PHILADELPHIA Concept House

На 4-му поверсі PHILADELPHIA Concept House на 100% влаштовано плиту перекриття та на 10% вертикальні елементи.

O2 Residence

У будинку № 1 O2 Residence виконуються фасадні роботи, а також роботи з каркасом покрівлі. У будинку № 3 здійснюється обкладання вентиляційного блока та роботи з каркасом покрівлі. У будинку № 4 влаштовується плита 5-го поверху та набирається каркас.

SAN FRANCISCO Creative House

У SAN FRANCISCO Creative House продовжуються наступні роботи: монтаж трубопроводу опалення у секціях 2.1 та 2.2. Монтаж траси ПК у паркінгу. Запуск опалення у секції 2.2. Монтаж лотка для освітлення в паркінгу. Пусконалагоджувальні роботи в електрощитових паркінгу секцій 2.1, 2.2. Монтаж поверхових щитів з 8-го по 17-й поверхи у секції 2.2. Облаштування світильників у паркінгу. Монтаж лічильників електроенергії у секції 2.2. Монтаж світильників на 1-му поверсі секції 2.1. Монтаж ліфтового обладнання у секції 3.1. Встановлення вентиляції на 1-му поверсі секції 3.1. Монтаж решіток на клапани у секції 1.1. Оздоблювальні роботи на драбинному марші секції 3.1 з боку внутрішнього двору. Виготовлення рамок для накривки вентиляційних шахт на покрівлі 1-ї черги. Оздоблювальні роботи на 1-му поверсі секції 2.1. Облицювання плиткою сходів у секції 1.2. Прокладання магістральних трас пожежного кабелю у секціях 1.1 та 1.2. Підключення клапанів. Монтаж та підключення пожежних датчиків. Регулювання дверей та вікон у 1-й черзі. А також запущена система теплопостачання об’єкта, відновлено роботи з благоустрою стилобату та завершено оздоблення в секції 2.1.

SAGA City Space

У SAGA City Space влаштовується утеплення фасаду внутрішнього двору, внутрішні інженерні мережі й опалення у 7-поверховій секції, стояки електромереж сходової клітки, інженерні мережі пожежогасіння та вентиляції в паркінгу. Влаштовується вентиляція апартаментів та офісних приміщень. Змонтовано ліфти. Триває влаштування світлопрозорих віконних конструкцій з боку дитячого садочка.

BOSTON Creative House

У BOSTON Creative House збито всі оголовки буронабивних паль на вісі «П». Відбувається розробка котловану на вісях «К-Е». Влаштовуються буронабивні палі на вісі «32». Оббурюються випробувальні палі.

RESIDENT Concept House

У RESIDENT Concept House завершено влаштування покрівлі останньої тераси 17-го поверху. Тривають роботи з укладання гранітної плитки перед фасадом по вул. Володимирська, виконано 50%. На 65% завершено розведення слабкострумових мереж. Виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування — підготовка до фарбування на рівні 8-13 поверхів. Монтаж мереж пожежної сигналізації в житловій частині виконано на 85%, утеплення стін під «мокру» штукатурку в паркінгу та холодних переходах — на 95%. Монтаж внутрішніх мереж електропостачання виконано на 97%. Встановлено люки в нішах інженерних комунікацій 4-15 поверхів.

Franklin Concept House

У Franklin Concept House тривають роботи з укріплення сусідніх будинків. Проводяться роботи з підсилення конструкцій монолітного каркаса, підготовчі роботи для демонтажу частини плит перекриття та виконання монолітних робіт. Також підсилюються конструкції житлового будинку № 75.

Home & Park Comfort House

У секції 2 Home & Park Comfort House готується до гідроізоляції покрівля. Монтуються квартирні перегородки та йде підготовка до монтажу вентиляційних каналів.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021