Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Хід робіт на будмайданчиках SAGA Development

10.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Розповідаємо про новини на будмайданчиках SAGA Development і партнерів.

KANDINSKY Odessa Residence

У KANDINSKY Odessa Residence виконано такі роботи. Виготовлено та зібрано 21 кв. м фасадної системи, змонтовано 24 кв. м на рівні 21-го поверху. Влаштовано 12 кв. м стулок, змонтовано 89 пог. м гідроізоляції з ЕРDM-мембрани, влаштовано 42 кв. м триплексних огорож, піднято та влаштовано 121,7 кв. м склопакетів, утеплено 87 кв. м торців і плит мінеральною ватою, встановлено 56 кв. м підсистеми під навісний фасад у 3-й та 218 кв. м у 4-й секції, змонтовано 108 пог. м кронштейнів огорож та 91 кв. м композитних панелей, виготовлено 121 кв. м віконних конструкцій, встановлено 65 пог. м шин під огорожу. Виконано розпаювання 43 розподільчих коробок зовнішнього освітлення, встановлено 21 розподільчу коробку. Прокладено 900 пог. м кабелю зовнішнього освітлення у гофрі. Триває бетонування плити перекриття. Здійснюються кам’яні роботи: влаштування елементів із керамоблока на 21-му поверсі, кладка у паркінгу 3-ї секції, а також монтаж димовідвідних шахт на 12-16 поверхах.

RYBALSKY

У будинках № 3 та № 9 у RYBALSKY монтуються системи спринклерного пожежогасіння в паркінгу на 0-му рівні. У будинку № 9 також влаштовуються тераси 2-ї, 3-ї та 4-ї секцій 1-го поверху з боку каналу. У будинку № 5 монтуються світлопрозорі віконні конструкції. У будинку № 7 монтується шпунт. У будинку № 11 — цегляна кладка в секції 5 на 5-6 поверхах і залито плиту перекриття в 3 секції на 5 поверсі. Готується бетонування підпірної стіни опори мостового переходу між 9 і 11 будинками. Влаштовуються гідротехнічні споруди каналу та монтуються світлопрозорі віконні конструкції у RYBALSKY Family Port.

Happy House

У всіх секціях Happy House тривають активні роботи. У 1-й завершено влаштування плити перекриття 13-го поверху, на 10% готові вертикальні елементи 14-го. Мурувальні роботи на рівні 6-го поверху виконано на 30%. У секції 2 мурувальні роботи на 6-му поверсі завершено на 90%, на 7-му — на 40%. У секції 3 влаштування вертикальних елементів 15-го поверху завершено на 90%. Мурувальні роботи на 7-му завершено на 50%. На 10-му поверсі 4-ї секції повністю завершено влаштування плити перекриття, монтаж вертикальних елементів на 11-му виконано на 25%.

SAN FRANCISCO Creative House

У SAN FRANCISCO Creative House тривають такі роботи: монтаж трубопроводу опалення в паркінгу, труб UPONOR у комерційних приміщеннях, повітряних клапанів на гребінки в секціях 1.1, 1.2, 1.3, 2.1. Запуск тепла у 2-й черзі секції 2.1, місцях загального користування секції 2.2 та у 1-й зоні житлової частини. Монтаж труб на фасадне освітлення в секціях 1.1, 1.2, 1.3 1-ї черги. Монтаж лотка для освітлення в паркінгу, а також пусконалагоджувальні роботи в електрощитових паркінгів секцій 2.1, 2.2. Монтаж поверхових щитів на 1-8 поверхах. Гідроізолювання фанової труби та вентиляції на покрівлі у секції 3.1. Пайка третього шару руберойду та розпланування відсіву на покрівлі в секції 2.2. Монтаж кронштейнів під направляючі вантажного ліфта в секції 2.2. Монтаж вентиляції на 1-му поверсі секції 3.1 та на 2-му поверсі секції 2.1. Демонтаж металевої огорожі. Монтаж дверей на інженерних нішах секції 2.2. та в щитових паркінгу. Облицювання плиткою сходів з 4-го по 6-й поверхи в секції 2.1, а також нанесення декоративної штукатурки. Облицювання плиткою сходів у секції 1.2. Монтаж дверних ручок у 1-й черзі вхідної групи. Прокладання магістральних трас пожежного кабелю з 3 по 17 поверх у секції 1.1. Монтаж закладних гільз в нішах секції 2.2 з 1-го по 17-й поверх. Регулювання дверей та вікон у 1-й черзі. А також монтаж вікон.

SAGA City Space

У SAGA City Space утеплюється фасад внутрішнього двору. Влаштовуються внутрішні інженерні мережі і опалення, кабельрост і кабель 7-поверхівки, стояки електромереж сходової клітки, а також інженерні мережі пожежогасіння та вентиляції паркінгу. Ведуться підготовчі роботи із влаштування вентиляції апартаментів та офісних приміщень. Влаштовується 4-й ліфт. Змонтовано світлопрозорі віконні конструкції внутрішнього двору 7-поверхівки, ведуться підготовчі роботи з боку дитячого садочка..

RESIDENT Concept House

У RESIDENT Concept House виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування 12-го поверху. На 20% виконано розведення слабкострумових мереж. Монтаж мереж пожежної сигналізації в житловій частині виконано на 70%, утеплення стін під «мокру» штукатурку в паркінгу та холодних переходах — на 95%. Готовність розкладки поверхових мереж опалення та водопостачання — 99%. Монтаж внутрішніх мереж електропостачання виконано на 97%. Монтаж радіаторів опалення — 90%. Завершено монтаж пожежного ліфта. Тривають оздоблювальні роботи в місцях загального користування — укладено плитку на 5-15 поверхах. Встановлено люки в нішах інженерних комунікацій 4-15 поверхів.

Інші ЖК SAGA Development

У PHILADELPHIA Concept House на 100% влаштовано вертикальні елементи 3-го поверху, на 85% — плиту перекриття. Змонтовано 10% вертикальних елементів 4-го.

У будинках № 1 та № 2 O2 Residence триває влаштування конструкції покрівлі. У будинку № 2 завершується залиття плити 2-го поверху та догляд за бетоном.

У BOSTON Creative House продовжується ростверк Рм1 та шпунтове огородження 2-ї черги

У Franklin Concept House розпочато роботи з укріплення сусідніх будинків та монтаж огорожі.

У Home&Park Comfort House розпочато монтаж екранів балконів у 2-й секції.

Статьи по теме
Рейтинги
Де купити невелику смарт-квартиру під орендний бізнес

Якщо ви плануєте інвестувати в житлову нерухомість, щоб потім здавати квартиру в оренду, проте бюджет у вас обмежений, ваш варіант…

01 / 03 / 2021

Новини
Фахівці попередили про можливі зсуви ґрунтів у столиці

Через весняне сніготанення та опади зростають ризики водонасичення ґрунтів схилів та активізації зсувних явищ. Про це повідомили у київському комунальному підприємстві «Спеціалізоване управління протизсувних…

01 / 03 / 2021

Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021