Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Інновації з прицілом на майбутнє – група компаній DIM отримала дві відзнаки Ibuild

11.12.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

У четвер, 10 грудня, у Києві відбулася масштабна подія для ринку нерухомості України — церемонія нагородження Ibuild, що покликана визначити найкращих девелоперів 2020 року. Групу компаній DIM було нагороджено одразу у двох номінаціях. Організатором премії виступила Конфедерація будівельників України.

За використання новітніх технологій та пошук нестандартних ідей для своїх житлових комплексів група компаній DIM отримала загальне визнання та нагороду «Інноваційний девелопер року».

 «Група компаній DIM не просто іде в ногу з часом, а випереджає його. Ми завжди намагаємося дати нашим інвесторам більше, ніж вони очікують і створюємо не просто сучасні житлові будинки, а місце, де дійсно хочеться жити, відпочивати і проводити дозвілля. Ця нагорода ще одне підтвердження, що ми на вірному шляху», — – говорить партнер групи компаній DIM Андрій Насіковський.

Нагороду «Проект майбутнього» отримав житловий комплекс бізнес-класу, що зводиться в у серці Києва — А136 Highlight Tower. Це ідеальне місце для тих, хто хоче бути у центрі ділових та культурних подій столиці.

«А136 – один з найамбітніших проектів групи компаній DIM. Навіть зараз, коли він будується, уже можна робити висновки про його майбутню велич в усіх значеннях. Жити у А136 – це мати нові можливості, які дарує простір навколо. Впевнений, що незабаром, коли проєкт буде завершено, він посяде одну з ключових позицій на мапі столиці», — коментує Андрій Насіковський. 

Нагадаємо, що Ibuild — це головна будівельна премія України, що покликана відзначити найкращих на ринку та сприяти розвитку галузі. Її щороку вручають компаніям, які впродовж тривалого часу стабільно та ефективно працюють на будівельному ринку та зарекомендували себе як надійні депеловери. 

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021