Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

«Інтергал-Буд» та MC.today запустили інтерактивний конкурс «ТОП творців найяскравіших бізнес-ідей 2020–2021 років»

19.03.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Кризові та непередбачувані часи відкривають можливість думати швидше, гнучкіше та якісніше. Кожний з нас у 2020 році був змушений діяти нестандартно — пристосовуватися до запропонованих умов й робити так, аби якість життя, роботи та відпочинку були максимально наближені до звичного нам рівня. А ще — це час для експериментів та креативних ідей!

Команда «Інтергал-Буд» теж не стала винятком, тож в буремні часи коронакризи мусила продукувати нові ідеї та пропозиції. Доказом цьому стало швидке відновлення рівня продажів та навіть їхній приріст.

«Ми вирішили відшукати та відзначити таких же креативних й цілеспрямованих підприємців, засновників стартапів, керівники відділів або співробітників компаній. І вже 18 березня у партнерстві з онлайн-медіа MC.today запустили інтерактивний конкурс ТОП творців найяскравіших бізнес-ідей 2020–2021 років», — йдеться у повідомленні.

Ідейним натхненником конкурсу став один з проєктів бізнес-класу — житловий комплекс CITY HUB.

«Ось уже понад рік, як ми зводимо його у Солом’янському районі Києва. Завдяки своєму місцю розташування цей проєкт якнайкраще підійде прогресивним та енергійним бізнесменам, які хочуть отримати від життя максимум. Тут тобі і близькість до центру столиці, і розвинена інфраструктура для ділової активності з доступністю до основних магістралей, метро та залізничного вокзалу. CITY HUB — у центрі подій!», — кажуть у компанії.

Переможці конкурсу отримають не лише всеукраїнське визнання на шпальтах онлайн-медіа MC.today, а й коштовні та ексклюзивні призи: сертифікат на 1 кв.м у CITY HUB, на суму 1 500 у.o., екскурсію на будівництво житлового комплексу та участь в нетворкінгу з цікавими спікерами.

«Для того, аби розказати про свою успішну ідею, переходьте на сайт конкурсу та залишайте заявку на участь. На цьому ж ресурсі ви зможете ознайомитися зі складом журі, дізнатися більше про умови конкурсу тощо», — пишуть у повідомленні.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021