Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
«Інтергал-Буд» висловився щодо розповсюдження неправдивої інформації про будівництво на Жмаченка, 20

04.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

У ЗМІ з’явилася інформація (відео) проєкту майбутньої забудови земельної ділянки по вул. Генерала Жмаченка, 20 у Києві. Розробником проєкту виступає бюро AB ARCHSENAL, а реалізацію пов’язують із компанією «Інтергал-Буд». Компанія «Інтергал-Буд» оприлюднила заяву щодо цього. Цитуємо його повністю.

«Кілька років тому бюро AB ARCHSENAL пропонувало свій проєкт забудови ділянки Жмаченка, 20. Він був одразу відкинутий через те, що не відповідає концепції Духовно-благодійного містечка добра Церкви віри євангельської «Християнська надія». Надалі подібні проєкти навіть не розглядалися.

Вважаємо, що неправдиву інформацію про Містечко добра поширюють свідомо з метою дискредитації проєкту, Церкви та компанії «Інтергал-Буд». Анонімний ютуб-канал, з якого поширюється відео, не містить ні офіційної інформації про власника, ні інших правдивих даних.

На даний час Церква «Християнська надія» за підтримки вірян, громадськості та міжнародних організацій відстоює свої права на оренду земельної ділянки Жмаченка, 20. Тому жодні роботи  генеральним підрядником проєкту компанією «Інтергал-Буд» на ділянці не ведуться.

Як тільки законні права Церкви на земельну ділянку Жмаченка, 20 будуть підтверджені, докладемо всіх зусиль, щоб проєкт Містечка добра був презентований громадськості та пройшов відкрите широке обговорення.

Просимо ЗМІ, які поширили некоректну інформацію, опублікувати наш коментар» .

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021