Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

Куб CHICAGO Central House отримав престижну премію

11.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Куб CHICAGO Central House знову отримав світове визнання на конкурсі LIT Lighting Design Awards 2020. Saga Development реалізовувала цей проект з командою Expolight.

LIT Lighting Design Awards — це міжнародний конкурс світлового дизайну зі штаб-квартирою в Каліфорнії. Професійне журі оцінює заявки з усього світу, орієнтуючись на найвищі сучасні досягнення в галузі світового дизайну та творчий потенціал номінантів. Цьогоріч вони отримали понад 350 заявок із 43 країн.

Арт-об’єкт знаходиться всередині скляного куба, що має довжину 14,5 метра з боків та висоту 11,6 метра. Влітку 2019 року відбулося відкриття житлового комплексу, де кияни та гості столиці змогли на власні очі побачити запуск куба з медіа-скульптурою.

Головна відмінність куба CHICAGO Central House куба в тому, що це справжній арт-об’єкт — медіа-скульптура з динамічним екраном в обрамленні скла.

Екрани діджитал-скульптури відтворюють різний масив даних. Контент не повторюється, тож глядачі не можуть передбачити, що екран покаже далі. Ілюмінація фасаду CHICAGO Central House існує в симбіозі зі скульптурою та підлаштовується під зображення на екрані.

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021