Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
«Київміськбуд» проведе аудит ЖК банку «Аркада», який виводять з ринку

26.08.2020

3м2 Редактор

Мер Києва Віталій Кличко доручив ХК «Київміськбуд» провести аудит житлових комплексів «Еврика», «Патріотика» і «Патріотика на озерах», які належать Фонду фінансування будівництва (ФФБ) під керівництвом банку «Аркада», з метою завершення будівництва об’єктів.

«Підприємство “Київміськбуд” проведе аудит по добудові житлових комплексів. За його результатами інвесторам буде запропоновано алгоритм завершення будівництва житлових комплексів “Еврика”, “Патріотика” і “Патріотика на озерах”. Я вже дав відповідне доручення і сподіваюся через кілька місяців ми отримаємо більш детальну інформацію про це», — повідомив мер Києва Віталій Кличко в середу в ході прес-конференції про ситуацію з банком «Аркада».

У ХК «Київміськбуд» також прокоментували цю новину. «Дійсно, «Київміськбуд» проведе аудит житлових комплексів «Аркади». На даному етапі мова йде виключно про аудит, ніяких інших зобов’язань «Київміськбуд» у питаннях будівництва комплексів наразі не має», — зазначено у офіційній позиції  забудовника.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів розпочав процедуру виведення банку «Аркада» з ринку. Тимчасову адміністрацію запровадили строком на один місяць з 26 серпня до 25 вересня 2020 року (включно). У Фонді додали, що, за попередніми даними, понад 90% вкладників АТ АКБ «АРКАДА», на яких поширюються гарантії Фонду, мають вклади у межах гарантованої суми (200 тис. грн), тобто отримають свої вклади повністю, на загальну суму 188,5 млн грн.

Що стосується інвесторів будівництва під управлінням Фонду фінансування будівництва (ФФБ) банку «Аркада», то їхня доля буде визначена після аудиту.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020