Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Київська влада віддасть добудову 11 тисяч незавершених квартир «Аркади» новому забудовнику

27.01.2021

3м2 Редактор

Меморандум з КМДА та новим забудовником дасть можливість добудувати 11 тисяч незавершених квартир. Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив під час наради Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва.

«Маємо позитивну новину, яка стосується групи вкладників банку „Аркада“. Разом із забудовником-компанією „Столиця“ та КМДА до 5 лютого планується підписати меморандум, за яким розпочнеться велика робота — добудувати більше 11 тисяч квартир», — зазначив Геращенко.

Антон Геращенко повідомив, що наразі у МВС розглядається можливість направлення коштів в об’єкти незавершеного житлового будівництва.

«Такі проєкти підходять нам за ціною та розташуванням і в подальшому поліцейські та рятувальники зможуть отримати власне житло за лізинговою програмою МВС», — зазначив він.

Окремо, під час наради було розглянуто питання енергозабезпечення об’єктів незавершеного житлового будівництва.

За словами заступника міністра, з керівництвом ДТЕК було досягнуто домовленості щодо посилення співпраці з кооперативами, які були кинуті забудовниками напризволяще.

«Є перші відгуки від керівників кооперативів, що ДТЕК допомагає в рамках законодавства. Проте ми не можемо вимагати від приватної компанії за власний рахунок будувати електромережі. Ми знаємо позитивний досвід „Східної Брами“, де люди зібралися (майже 900 квартир) і вирішили проблему по підключенню», — додав Антон Геращенко.

Заступник міністра також повідомив, що найближчим часом планує зустріч з постраждалими інвесторами харківських ЖК.

Нагадаємо, МВС розширило географію допомоги потерпілим громадянам, яких ошукали забудовники. До робочої групи приєдналися вкладники житлових комплексів «Новий дім на Ньютона» та «Ковчег», що розташовані у місті Харків.

Статьи по теме
Новини
Прокуратура повернула Києву земельну ділянку у Пирогове за 800 млн

Офісом Генерального прокурора у судовому порядку захищено інтереси територіальної громади міста Києва та скасовано незаконну реєстрацію за комерційним товариством права…

01 / 03 / 2021

Новини
ЖК поруч з рекреаційними зонами

3m2 зробив добірку житлових комплексів, які розташовані зовсім поруч, в пішій доступності до рекреаційних зон. ЖК O2 RESIDENCE Адреса: Дарницький…

01 / 03 / 2021

Новини
Як може закінчитися боротьба з заторами у Києві

В останні роки в населених пунктах приміської зони високими темпами будується житло при недостатньому розвитку виробничої та громадської забудови. Таке бачення висловив керівник…

01 / 03 / 2021

Новини
Київ зайняв 99-е місце з 100 у City Wellbeing Index

Київ зайняв 99-е місце в рейтингу міст світу за якістю життя (City Wellbeing Index). Першу позицію займає столиця Фінляндії. Рейтинг склали фахівці компанії Knight…

01 / 03 / 2021