Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Маленькі квартири у передмісті

22.11.2021

3м2 Редактор

3m2 підібрав житлові комплекси передмістя, де можна придбати смарт-квартиру під орендний бізнес.

ЖК Молодість

Адреса: м. Ірпінь, вул. Соборна, 2к
Ціна: від 20 900 грн/кв. м

Невеликі смарт-квартири під орендний бізнес можна купити у ЖК «Молодість». Тут доступні для продажу квартири площею від 22 кв. м, вартість такого планування 553 тисячі гривень.

У новобудові продають також двокімнатні квартири. Вартість квадратного метра 21 050–25 000 гривень. Покупцям пропонують розстрочку від забудовника. У квартир комплексу високий орендний потенціал, вони будуть популярними серед квартиронаймачів як тих, хто часто відвідує столицю, так і тих, хто мешкає в Ірпені на постійній основі.

У комплекс увійде 8 будинків заввишки 5 поверхів. Будівництво ведуть за цегельною технологією, стіни зводять із цегли, утеплюють будівлі мінеральною ватою. Опалення буде індивідуальним.

Першу чергу мають здати в експлуатацію у 3 кварталі 2022 року.

ЖК Continent Ray

Адреса: м. Буча
Ціна: від 18 000 грн/кв. м

У житловому комплексі Continent Ray продають квартири невеликої площі, найменша смарт-квартира з пропонованих планувань — площею 29 кв. м. Мінімальна вартість квартири — 532 тис. грн. Також у ЖК можна купити більш просторі однокімнатні квартири та дво-, трикімнатні планування. Вартість квадратного метра 18 000–25 200 гривень.

На перших поверхах житлових будинків — 28 комерційних приміщень під різні об’єкти інфраструктури.

Проєктом передбачено будівництво 3 будинків заввишки 10 поверхів. Будують будівлі за цегляною технологією, фасади утеплять мінеральною ватою та пінополістиролом. Опалюватимуться будинки індивідуально. Територія комплексу буде закрита від автомобілів.

Перший будинок мають здати в експлуатацію у 4 кварталі 2021 року.

ЖК БУРГУНДІЯ

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 21 700 грн/кв. м

Є варіанти компактних одиниць у ЖК «Бургундія», метраж найменшої квартири в даному комплексі — 21 кв. м. Бюджет купівлі — 535 000 гривень. Комплекс зацікавить потенційного орендаря, який підшукує варіант із налагодженим сполученням зі столицею, поряд із новобудовою зупинки приміських маршруток, що їдуть до метро.У новобудові продають двокімнатні квартири. Вартість квадратного метра 21 700-25 450 гривень. Покупцям пропонують розстрочку.

У ЖК буде 5 будинків заввишки 5 поверхів. Будують будівлі за цегельною технологією, стіни зводять із цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалюватимуться будинки індивідуально.

Комплекс мають здати в експлуатацію у 3 кварталі 2022 року.

ЖК Нові Теремки

Адреса: с. Новосілки, Києво-Святошинський район
Ціна: від 21 000 грн/кв. м

Пропонують смарт-квартири в ЖК «Нові Теремки», серед пропонованих варіантів є планування площею 25 кв. м. Таку квартиру можна купити за 619 тисяч гривень. Також до інвестицій доступні двокімнатні квартири. Вартість квадратного метра 21 000-25 000 гривень.

У комплекс увійде 24 будинки заввишки 10,14, 16 поверхів. Висотки зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою та пінополістиролом. Передбачено підземний паркінг.

Найближчу чергу здадуть в експлуатацію у 4 кварталі 2021 року.

ЖК Z community

Адреса: с. Софіївська Борщівка, Києво-Святошинський район
Ціна: від 29 000 грн/кв. м

Купити смарт-квартиру для подальшого здавання в оренду можна в житловому комплексі Z community. Тут є планування площею 21 кв. м. Бюджет купівлі становитиме 612 000 гривень. Також у продажу є двокімнатні планування. Квадратний метр продають за ціною від 29 000 до 30 000 гривень.

До складу увійде один двосекційний будинок заввишки 10 поверхів. Будується комплекс за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, фасади утеплюють мінеральною ватою.

Будинок мають здати в експлуатацію у 4 кварталі 2021 року.

Новини забудовників LEV Development розпочинає реалізацію житлового кварталу бізнес-класу Central Hills. «Цей багатофункціональний комплекс вибудовано навколо сучасної людини. Ми створимо умови для життя у балансі, життя у гармонії з природою, архітектурою та мистецтвом. …

Новини забудовників Частину зелених насаджень по вул. Жмаченка, 20, які знаходяться на території церкви «Християнська Надія», компанія «Інтергал-Буд» планує перетворити у парк. Окрім цього, після завершення облаштування парку церква ініціює його передачу на баланс …

Статьи по теме
Новини
У Києві знизили тарифи на опалення для деяких категорій населення

Київська міська рада знизила вартість опалення для мешканців багатоквартирних будинків, які досі не уклали договір про надання комунальних послуг. Йдеться…

03 / 12 / 2021

Новини
Новорічна знижка в ЖК Orange Park

Новини забудовників У ЖК Orange Park діє новорічна знижка 10%. Скористатися пропозицією купити квартиру та заощадити можна з 5 по…

03 / 12 / 2021

Новини
Три дерева у центрі Києва стали ботанічними пам’ятками природи

На території Павлівського скверу оголосили три ботанічні пам’ятки природи місцевого значення: «Багатовіковий дуб Павлівського скверу», «Багатовіковий дуб Малишева» та «Багатовікова липа Венгринівського». Рішення під час…

03 / 12 / 2021

Новини
Група компаній DIM випустила реліз вірусних роликів до позиціювання «Живи більше»

Новини забудовників Група компаній DIM на своєму YouTube-каналі опублікувала вірусні ролики «Неандерталець» та «Середньовіччя», які є продовженням нового позиціювання забудовника…

03 / 12 / 2021