Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Неподалік Дніпровської набережної з’явиться новий ЖК

17.03.2021

3м2 Редактор

Департамент містобудування та архітектури КМДА видав містобудівні умови та обмеження на будівництво житлового комплексу на вулиці Клеманській, 6-8 у Києві. Про це повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

МУО були видані рішенням від 9 березня, поверховість будинків в новому ЖК з приміщеннями громадського призначення, в тому числі з об’єктами соціального обслуговування та дитячими дошкільними установами, становитиме 24 поверхи. Остаточна висота буде затверджена проектною документацією.

Замовниками будівництва є ТОВ «Ніка» Лтд, яке входить до групи компаній Perfect Group, а також Державне підприємство «Державний будівельний комбінат управління справами Апарату Верховної Ради України», яке є користувачем державної ділянки площею 8,11 га, на якій заплановане будівництво.

Відповідно до Генплану, ділянка належить до території громадських будівель і споруд та частково території зелених насаджень загального користування.

Однак, у 2017 році Київрада затвердила Детальний план території в районі Дніпровської набережної, вулиці Здолбунівської та проспекту Григоренка, згідно з яким більша частина ділянки стала територією житлової багатоповерхової забудови.

ДП «Державний будівельний комбінат управління справами Апарату Верховної Ради України» оформило право постійного користування ділянкою 8,11 га на вул. Клеманській, 6-8 восени 2017 року. Держпідприємство отримало ділянку для експлуатації та обслуговування виробничої бази на підставі рішення Київради 2011 року.

У грудні 2020 року на сайті Товарної біржі «Український центр біржової торгівлі» було розміщено оголошення про проведення 11.12.2020 інвестиційного аукціону з метою укладання договору пайової участі (інвестиційного договору) щодо забудови земельної ділянки за адресою: м. Київ, вул. Клеманська, 6-8. Повний текст оголошення на сайті недоступний.

Частина ділянки 8,11 га проектування потрапляє в зону звукового тиску до 70 дБ та до зони особливого контролю (смуги повітряних підходів).

Статьи по теме
Новини
У Києві продовжуються масштабні прибирання

Із 1 квітня у столиці розпочали місячник із благоустрою. В усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021