Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Багатоповерхові новобудови у Києві: от 24 та вище

06.09.2021

3м2 Редактор

3m2 підібрав висотні житлові комплекси, які ще будуються.

ЖК EDELWEISS HOUSE

Адреса: Печерський район, вул. Звіринецька, 72
Ціна: від 48 650 грн/кв. м

У ЖК EdelweissHouse от девелопера Edelburg Development висота будинків 24 поверхи. Сам комплекс розташований на 6-рівневому стилобаті. Висота стель в квартирах — 3 м, тому навіть види з 7 поверху будуть відчуватися як з 11.

Комплекс складається з двох будинків-веж по 24 поверхи кожен, побудований за монолітно-каркасною технологією із стінами з цегли, фасади — вентильовані навісні. У кожному будинку встановлено по чотири швидкісні ліфти, які опускаються в підземний 6-рівневий паркінг.

У ЖК продають одно-, двох-, трьох- чотирьох- і п’ятикімнатні квартири, а також дворівневі планування за ціною від 48650 до 81 950 грн/кв.м.

Будинки будуть готові до заселення в 3 кварталі 2021 року.

ЖК МЕТРОПОЛІС

Адреса: Голосіївський район, Академіка Заболотного, 1
Ціна: від 37 450 грн/кв. м

У житловому комплексі «Метрополіс» передбачено 4 будинки з секціями різної поверховості — 10 і 34. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують повнотілу червону цегла, фасади утеплюють мінеральною ватою. Для автомобілів передбачено підземний паркінг.

У новобудові продають одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири. Вартість квадратного метра 37 450–58 050 гривень.

Здача другої черги запланована на 4 квартал 2021 року.

ЖК POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25
Ціна: від 31 900 грн/кв. м

26 поверхів — висота будинків в першій колекції житлового кварталу Poetica від девелопера ENSO. Щоб підкреслити видові характеристики комплексу, в ЖК будуть встановлені панорамні вікна.

Житловий квартал буде включати кілька колекцій квартир. Перша складається з чотирьох будинків по 26 поверхів кожен. У другу колекцію квартир увійдуть 4 будинки висотністю 20-24 поверхи. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Будинки оснащені навісними вентильованими фасадами з захисним екраном з керамогранітної плитки.

У комплексі продають одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири. Вартість квадратного метра стартує від 31 900 і доходить до 55 050 грн.

Заявлений термін введення в експлуатацію будинків Першої колекції:

секції 3 і 4 — в процесі введення в експлуатацію;

секції 1 і 2 — четвертий квартал 2021 року.

Перший будинок Другої колекції буде готовий до заселення в 4 кварталі 2022 року.

БФК POLARIS HOME & PLAZA

Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 22
Ціна: від 22 050 грн/кв. м

Висотність в 25 поверхів буде у POLARIS HOME & PLAZA на Мінському масиві. Це проєкт від девелоперських компаній Perfect Group і Citex Development.

Комплекс складається з декількох секцій. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією з зовнішніми і внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли і утеплюються мінеральною ватою.

Для автомобілів запроєктований підземний і наземний паркінги з місцями для електромобілів і встановленими точками підзарядки. З житлового поверху в паркінг можна буде спуститися на ліфті.

У БФК продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Також є в продажу дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 22 050 до 34 850 грн.

Здача другої черги запланована на 2 квартал 2022 року.

ЖК MANHATTAN CITY

Адреса: Шевченківський район, просп. Перемоги, вул. Борщагівська
Ціна: від 41 100 грн/кв. м

36 поверхів висота ЖК Manhattan city. У комплексі три вежі, об’єднані загальним п’ятиповерховим стилобатом. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою.

У ЖК продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 41 100 до 55 250 гривень.

Комплекс обіцяють ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

Теги:

Новини забудовників На території житлового комплексу Park Lake City від групи компаній DIM відбулася пляжна вечірка з нагоди введення в експлуатацію будинків №1.1 і №1.2. «Park Lake …

Новини забудовників Пропонуємо до вашої уваги динаміку будівництва житлових комплексів «Інтергал-Буд». ЖК Sky Avenue, адреса: вул. Народного Ополчення, 3У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів …

Статьи по теме
Новини
В Гостомель Residence оголосили про планове підняття цін

Новини забудовників З 18 жовтня 2021 року в ЖК «Гостомель Residence» оновилися ціни — мінімальна вартість квадратного метра наразі складає…

18 / 10 / 2021

Новини
У ЖК «Метрополіс» встановлять найбільшу в Україні лазальну піраміду

Новини забудовників Найбільшу в Україні лазальну конструкцію у вигляді піраміди встановлять на території житлового комплексу «Метрополіс». Проєкт буде реалізовано в…

18 / 10 / 2021

Новини
У Львові відбувся благодійний футбольний матч за підтримки девелоперської компанії ENSO

Новини забудовників Напередодні гри збірних України та Боснії і Герцеговини по футболу у Львові відбувся благодійний матч «Кубок Львова», у…

18 / 10 / 2021

Новини
Які зміни передбачені у проєкті будівництва Подільського мосту

Оновлено проєкт будівництва Подільського мосту. Розпорядженням КМДА від 13.10.2021 №2152 місто перезатвердило проєкт будівництва Подільського мостового переходу. Оновлений проєкт враховує потреби постійно…

18 / 10 / 2021