Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Новини з будмайданчиків SAGA Development

24.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Що побудували на будмайданчиках девелопера SAGA Development на кінець лютого.

KANDINSKY Odessa Residence

У KANDINSKY Odessa Residence виконано такі роботи. Виготовлено та зібрано 121 кв. м фасадної системи на рівні 21-го поверху, 178 кв. м — на рівні 22-го. Змонтовано 98 кв. м фасадної системи 21-го поверху. Встановлено 54 кв. м підсистем під навісний фасад, влаштовано 212 пог. м примикань сендвіч-панелей та 89 кв. м стулок. Влаштовано 112 кв. м триплексних огорож, піднято 112 кв. м склопакетів, виготовлено 342 кв. м віконних конструкцій, утеплено 56 кв. м торців і плит мінеральною ватою, встановлено 65 кв. м підсистеми під навісний фасад у 3-й секції, змонтовано 142 пог. м кронштейнів огорож, 34 кв. м склопакетів, 7 кв. м фасадних систем 1-го поверху та 84 кв. м композитних панелей, встановлено 56 пог. м шин під огорожу. Виконано розпаювання 112 розподільчих коробок зовнішнього освітлення, встановлено 20 розподільчих коробок, прокладено 1645 пог. м кабелю зовнішнього освітлення у гофрі. Триває армування фундаменту під будинок № 2, влаштування кладки паркінгу та шахт димовідведення.

RYBALSKY

У будинках № 3 та № 9 у RYBALSKY монтуються системи спринклерного пожежогасіння в паркінгу на -1 рівні та оздоблюються холодні переходи. У будинку № 9 також укладається граніт у холодному переході з внутрішнього двору на канал, укладається тротуарна плитка на терасі 1-го поверху в секціях 2–4 та плитка в проходах із бульвару в паркінг 0-го рівня. У будинку № 11 монтуються вертикальні елементи 7-го поверху секції 8 і горизонтальна опалубка в секції 1, а також заливається плита перекриття секції 2. У RYBALSKY Family Port монтуються світлопрозорі віконні конструкції. Монтуються гідротехнічні споруди та залито підпірну стіну мостового переходу каналу.

Happy House

У 1-й секції Happy House на 100% готова плита перекриття 13-го поверху, влаштування вертикальних елементів 14-го виконано на 50%. Мурувальні роботи на рівні 3-го поверху виконано на 95%, 4-го та 5-го — на 90%, 6-го — 40%. У секції 2 влаштування вертикальних елементів 14-го поверху зроблено на 80%, плити перекриття 13-го поверху — на 100%. Мурувальні роботи на 7-му поверсі здійснено на 50%, на 9-му — на 30%. У секції 3 завершено влаштування вертикальних елементів 15-го поверху, а також плита перекриття 14-го. Виконано мурувальні роботи на 5-му поверсі, на 7-му — на 50%. У 4-й секції завершено влаштування вертикальних елементів 11-го поверху. Влаштування плити перекриття над ним здійснено на 15%. Мурувальні роботи з 1-го по 7-й поверхи — 95%.

SAN FRANCISCO Creative House

У SAN FRANCISCO Creative House виконувались наступні роботи. Монтаж трубопроводу опалення у секціях 2.1 та 2.2. Монтаж траси ПК в паркінгу. Запуск опалення у секції 2.2. Монтаж лотка для освітлення в паркінгу. Пусконалагоджувальні роботи в електрощитових паркінгу секцій 2.1, 2.2. Монтаж поверхових щитів з 8-го по 17-й поверхи у секції 2.2. Монтаж світильників у паркінгу. Монтаж лічильників електроенергії у секції 2.2. Монтаж світильників на 1-му поверсі секції 2.1. Монтаж ліфтового обладнання у секції 3.1. Монтаж вентиляції на 1-му поверсі секції 3.1. Монтаж решіток на клапани у секції 1.1. Оздоблювальні роботи на драбинному марші секції 3.1 з боку внутрішнього двору. Виготовлення рамок для накривки вентиляційних шахт на покрівлі 1-ї черги. Оздоблювальні роботи на 1-му поверсі секції 2.1. Облицювання плиткою сходів у секції 1.2. Прокладання магістральних трас пожежного кабелю у секціях 1.1 та 1.2. Підключення клапанів. Монтаж та підключення пожежних датчиків. Регулювання дверей та вікон у 1-й черзі.

SAGA City Space

У SAGA City Space влаштовується утеплення фасаду внутрішнього двору, внутрішні інженерні мережі і опалення у 7-поверховій секції, інженерні мережі пожежогасіння у паркінгу. Здійснюється монтаж кабельросту 7- та 3-поверхової черги та введення кабелю в апартаменти. Влаштовуються стояки електромереж сходової клітки та інженерних мереж вентиляції паркінгу. Ведуться роботи з влаштування вентиляції апартаментів та офісних приміщень, монтаж 4-го ліфта на 3 зупинки. Розпочато роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій з боку дитячого садочка.

RESIDENT Concept House та ін

У RESIDENT Concept House виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування — підготовка до фарбування на рівні 8–13 поверхів. На 50% виконано розведення слабкострумових мереж. Монтаж мереж пожежної сигналізації в житловій частині виконано на 80%, утеплення стін під «мокру» штукатурку в паркінгу та холодних переходах — на 95%. Готовність розкладки поверхових мереж опалення та водопостачання — 99%. Монтаж внутрішніх мереж електропостачання виконано на 97%. Монтаж радіаторів опалення — 98%. Завершено встановлення пожежного ліфта. Встановлено люки в нішах інженерних комунікацій 4–15 поверхів.
У Franklin Concept House тривають роботи з укріплення сусідніх будинків та монтаж огорожі.
У секції 2 Home & Park Comfort House здійснюється подача матеріалів на балкони з 9 по 17 поверх. У BOSTON Creative House триває розкопка, зачищення та зрубка оголовків паль на вісі «П», розробка котловану на вісях «П-К». Збито всі оголовки паль на вісі «А» — 32 шт.

На 4-му поверсі PHILADELPHIA Concept House на 100% влаштовано вертикальні елементи та на 15% плиту перекриття.
У будинку № 1 O2 Residence монтуються конструкції покрівлі. У будинку № 3 встановлюється каркас покрівлі та заставні під огорожі балконів. У будинку № 4 влаштовуються пілони 4-го поверху й остання захватка плити 3-го.

Статьи по теме
Новини
У Києві продовжуються масштабні прибирання

Із 1 квітня у столиці розпочали місячник із благоустрою. В усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021