Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Прокуратура вимагає повернути громаді квартиру за 10 млн грн, яку привласнили шахраї

15.02.2021

3м2 Редактор

Київська місцева прокуратура № 10 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді 4-х кімнатну квартиру, розташовану по вул. Пушкінській у Шевченківському районі столиці вартістю 10 млн грн.

Встановлено, що у вказаній квартирі проживала самотня жінка та після її смерті житло мало перейти у комунальну власність громади.

Однак, внаслідок шахрайських дій на підставі неіснуючого договору купівлі-продажу вказана квартира після смерті власниці була зареєстрована за фізичною особою. У подальшому ця особа через боргові зобов’язання відчужила житло на користь близького родича оперативного співробітника Національної поліції України, який виїжджав на виклик за фактом смерті власниці квартири.

За цим фактом було розпочато досудове розслідування, за результатами якого обвинувальний акт відносно особи, яка на підставі підроблених документів зареєструвала на себе право власності на квартиру, скеровано до суду.

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021