Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
У забудовника ЖК «Софія Київська» виникли складнощі. Що відомо на сьогодні

22.01.2021

3м2 Редактор

За словами голови сільради Олеся Кудрика, забудовник ЖК «Софія Київська» не виконав зобов’язань і сьогодні винен близько 3 млн грн, пише УНН.

«Ми подали позов на 2,9 млн грн, оскільки „Софія Буд Груп“ (забудовник ЖК „Софія Київська“ — ред.) не сплатила пайову участь. І не знаємо чи сплатить. Компанія банкрут, її рахунки арештовані, причому давно», — повідомив Кудрик.

Самого забудовника Сергія Скуратовського голова сільради в останній раз бачив чотири роки тому.

«Раніше він активно займався цією компанією. Років чотири тому ми спілкувалися, зараз ні», — уточнив Кудрик.

Сергій Скуратовський — колишній Голова Комітету ВР з питань будівництва. Йому належать дві компанії, які будують ЖК «Софія Київська»: «Укрполіскорм» і «Софія Буд Груп». Але «Укрполіскорм» вже офіційно банкрут і в процесі ліквідації. 14 cічня суд заарештував рахунки компанії «Софія Буд Груп», яка продає квартири інвесторам в ЖК «Софія Київська».

Також заплановано судове засідання про стягнення 72 272 386,60 грн на користь ТОВ “СХІД ФІНАНС”.

У відділі продажів ризики для інвесторів і проблеми забудовника коментувати відмовляються. Ухиляється від коментарів і сам Скуратівський.

Місцевий депутат Олександр Демочко, на окрузі якого будується ЖК «Софія Київська»у коментарі зазначив, що дізнався про проблему забудовника зі ЗМІ, але готовий допомагати інвесторам.

«Ситуація, що там є — ймовірне порушення законодавства у співпраці з інвесторами і недобросовісний забудовник — я чув протягом останніх декількох тижнів від ЗМІ. Однозначно будемо з цим розбиратися», — говорить він.

Статьи по теме
Новини
Від власника «Дача на Юнкерова» вимагають привести об’єкт культурної спадщини до належного стану

Київська міська прокуратура в судовому порядку вимагає привести об’єкт культурної спадщини – «Дача на Юнкерова» (Пуща-Водиця), розташований по вул. Миколи…

05 / 03 / 2021

Новини
Рада продовжила кінцеві терміни установки лічильників газу для населення

Законом встановлено, що контроль за забезпеченням встановлення лічильників газу виконує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та…

05 / 03 / 2021

Акції
Найкраща пропозиція березня: квартира А136 Highlight Tower за спеціальною ціною

Новини компаній Початок весни – найкращий час запланувати подію, яка кардинально змінить ваше життя. І головною такою подією стане придбання…

05 / 03 / 2021

Новини
Хід будівництва Saga Development

Новини компаній Що нового відбулося на будівельних майданчиках SAGA Development і партнерів? Розповідаємо про проекти. KANDINSKY Odessa Residence У KANDINSKY…

05 / 03 / 2021