Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
В ВР думають над списанням боргів за валютними кредитами

05.03.2021

3м2 Редактор

Комітет Ради з питань фінансів, податкової і митної політики розглянув низку законопроектів стосовно реструктуризації боргів за валютними кредитами.

За результатами засідання, рекомендував ухвалити, зокрема, проект закону №4475, який доповнює Закон «Про споживче кредитування», що стосується реструктуризації заборгованості за валютними кредитами, а також перерахунку фінансових зобов’язань в еквівалент у гривні та списання неустойки за цими угодами, пише Перший діловий.

Також рекомендовано ухвалити проект закону №4398, що вносить зміни до закону щодо системи гарантування вкладів фізосіб та Кодексу з процедури банкрутства у частині реструктуризації боргу валютних позичальників у зв’язку з процедурою банкрутства.

Окрім того, рекомендовано ухвалити проект закону №4399, який пропонує звільнити від сплати податку на доходи фізосіб з прощеного боргу.

Як очікується, ці законопроекти захистять права й законні інтереси громадян, урівноважать інтереси кредиторів і боржників, а також захистять українців, які постраждали через отримані позики під заставу житла під час валютних коливань.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021