Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Відбулася презентація концепції дизайну інтер’єрних рішень багатофункціонального комплексу преміумкласу INTERGAL CITY

02.03.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

1 березня компанія «Інтергал-Буд» у партнерстві з виданням PRAGMATIKA.MEDIA зібрали українських архітекторів та дизайнерів в клієнтському просторі комплексу INTERGAL CITY для презентації концепції дизайну інтер’єрних рішень. Автор дизайн-проєкту — українська студія Sivak+Partners.

«INTERGAL CITY — флагманський проєкт компанії «Інтергал-Буд», тому ми надзвичайно ретельно підходимо до кожної складової комплексу, включаючи архітектурні, інженерні та дизайнерські рішення. До створення концепції дизайну інтер’єрних рішень ми залучили колег з провідних студій дизайну, провели конкурс та обрали найкращий, на наш погляд, футуристичний дизайн, який запропонувала студія Sivak+Partners. У ході презентації, ми розказали, чому обрали саме цю концепцію, як вона змінювалася у процесі роботи, які сучасні тренди використовували. Адже проєкти преміумкласу — це використання найсучасніших технологій на кожному етапі проєктування та будівництва, які довго залишатимуться актуальними» — прокоментував керівник відділу дизайну компанії «Інтергал-Буд» Олександр Матюха.

В рамках заходу також відбулася панельна дискусія «В пошуках чорного. Чого чекати від дизайну інтер’єрів публічних просторів у 2021 році», модератором якої виступив головний редактор видання PRAGMATIKA.MEDIA Костянтин Ковшевацький. Учасниками дискусії стали Олександр Матюха (керівник відділу дизайну компанії «Інтергал-Буд»), Дмитро Сівак (засновник дизайн-студії Sivak+Partners), Максим Юрійчук (партнер та провідний дизайнер дизайн-студії Sivak+Partners). Долучилися до розмови також провідні українські дизайнери та архітектори — Вікторія Альохіна (засновниця та провідний архітектор бюро Alekhina Architects), Денис Ракаєв (засновник студії DENRAKAEV / DLYA ZEMLYAN), Ігор Мартін (керівник та архітектор-дизайнер студії Martin’s). Спікери поділилися власним баченням функцій публічного простору та його форм, окреслили «головного героя» такого простору, яким одноголосно визнали людину, визначилися з тенденціями інтер’єрних рішень — одні вже втратили свою актуальність, інші наразі стають популярними. Обговорення основних трендів формування ефективних та комфортних публічних просторів на найближчі кілька років продовжилося у невимушеній атмосфері за келихом ігристого вина.

Комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська запевнила, що проведення подібних заходів на території INTERGAL CITY стане доброю традицією. В майбутньому тут планують розміщувати артоб’єкти, проводити виставки, зустрічі та перформанси, які матимуть вагомий вплив на розвиток мистецького потенціалу не лише столичного регіону, а й всієї країни. 

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021