Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як будуються житлові комплекси Інтергал-Буда. Частина II

08.12.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Ділимося з вами динамікою будівництва житлових комплексів забудовника «Інтергал-Буд» станом на 1 грудня 2020 року. Перша частина звіту — тут.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10

Наразі триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, розпочинається заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Стартує влаштування монолітного каркаса на 6-му поверсі.  

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва:

Будинок 5
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів, організації водопостачання та каналізації, опалення наближаються до фінішної прямої. Електропостачання та встановлення протипожежних систем виконані на 90%. Штукатурку стін виконано на 95%, а улаштування стяжки на 90%. Улаштування покрівлі завершено. Роботи зі встановлення дверей тривають — відсоток виконання станом на сьогодні 65%. Стартували роботи з благоустрою.    

Будинок 6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса: Секція №1 — на рівні 3-го поверху; Секція №2 — на рівні 2-го поверху; Секція №3 — на рівні 5-го поверху.   

Будинок 7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 15-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли з 1-го по 7-й поверх.  

Будинок 8
Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 21-го та 22-го поверхів. Проводиться монтаж вікон з 5-го по 8-й поверх. Триває влаштування водопостачання та каналізації, штукатурка стін та стяжки. Улаштування покрівлі виконано на 50%. Стартували роботи з прокладання систем електропостачання та протипожежної безпеки.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10

Проєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1
Встановлюються вертикальні конструкції 7-го поверху. Виконується мурування стін 3-го поверху.

Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 9-го поверху. Виконується мурування стін 6-го поверху. Триває влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів.

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Наразі зводиться будинок №1, який складатиметься з 7-ми секцій, та ведуться роботи з облаштування паркінгу.   

Секція №1
На фінішній прямій роботи з влаштування фасадів та влаштування покрівлі — понад 95%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, відсоток виконання — понад 50%. Будівельники займаються оздобленням місць загального користування та спеціальних приміщень, роботи виконані на понад 65%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на понад 50%.

Секція №2
Роботи з влаштування покрівлі та фасадів виконані на понад 95%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають та становлять уже понад 50%. Оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень виконано на 65%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває та виконане на 50%.

Секція №3
Влаштування стін та перегородок 24-го поверху на фінішній прямій. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 95%. Будівельники розпочали влаштовувати покрівлю та фасади, роботи виконані на понад 10%. Стартувало прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем.

Секція №4
Влаштування стін та перегородок 22-го поверху практично завершено. Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування виконані на 85%. Розпочалися роботи з влаштування покрівлі.

Секція №5
Влаштування моноліту 9-го поверху та проведення кладки стін на рівні 6-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 11-го поверху та проведення кладки стін на рівні 5-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 7-го поверху.

Паркінг
Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (1 частина) практично завершене. Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 30%. Влаштування фундаментної плити котловану паркінгу (2 частина) — майже 60%. Стартували роботи з влаштування монолітного каркаса (1 частина).

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються вертикальні елементи 15-го поверху.
На вежі «Г»  проводяться роботи з монтажу опалубки плити перекриття на рівні 27-го поверху. Ведеться мурування стін.
На вежі «В» виконуються монолітні сходи входу в вежу.
На вежі «Б» приступили до виконання монолітних робіт.
На вежі «Д» готові: фундамент вежі, стіни та колони першого рівня підземного паркінгу. Виконується монтаж опалубки плити перекриття.

Розпочато виконання монолітних робіт з улаштування тераси.

Статьи по теме
Новини
Розстрочка від забудовника поки популярніша за іпотеку

Новини компаній У 2020 році вартість нерухомості значно виросла, а впроваджені програми доступної іпотеки особливою популярністю поки не користуються. Як…

18 / 01 / 2021

Новини
Шмигаль нагадав, як можна зекономити на опаленні

Одним зі способів заощадити на платіжках за опалення є тепломодернізація житлових будинків. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook. «Цього тижня…

18 / 01 / 2021

Новини
Кличко просять вирішити проблему з балконами на історичних будинках

Кияни скаржаться на самовільне засклення балконів на фасадах столичних будівель, що є пам’ятками архітектури. Про це повідомив депутат Київради Вадим Сторожук, передає Київвласть. «Самовільно…

18 / 01 / 2021

Відео
Переваги використання міжквартирних перегородок AcousticWool Sonet

Новини компаній У цьому відео головний інженер комерційного департаменту «Інтергал-Буд» розповість детально про переваги шумопоглинаючих перегородок на основі металевого каркаса…

18 / 01 / 2021