Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
ЖК з безбар’єрним середовищем у Києві

24.02.2021

3м2 Редактор

3m2 підібрав новобудови столиці, де забудовники прагнуть проявити турботу про всіх своїх жителів.

ЖК FJORD

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Ціна: від 32 050 грн/кв. м

У ЖК FJORD від девелопера ENSO, створять максимально комфортні умови для людей з обмеженими можливостями. Запропоновані рішення сформують безбар’єрне середовище і забезпечать комфортне проживання маломобільних жителів комплексу.

По всій внутрішній території комплексу по максимуму відмовилися від східчастих підйомів і спусків, замінивши їх пандусами. Також в комплексі передбачена установка ігрових майданчиків для дітей з обмеженими фізичними можливостями, це територія для їх різнобічного розвитку, це простір для комунікації, активності і веселощів.

Проектом передбачено будівництво одного будинку з різнорівневими секціями висотою від 4 до 30 поверхів, всього в комплексі буде 9 секцій. Внутрішній простір комплексу і відкриті тераси озеленять. На прибудинковій території організують арт-простір зі скульптурною композицією і світловий кінетичної арт-стіною. Територія ЖК буде закритою від авто і сторонніх і перебувати під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

У житловому комплексі FJORD продають одно-, дво- і трикімнатні квартири, в тому числі і дворівневі планування. Вартість квадратного метра від 32 050 до 55 400.

Плановане введення в експлуатацію всього комплексу — 4 квартал 2022 року.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 36 200 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky піклуються про створення безбар’єрного простору, щоб на території було комфортно всім без винятку. Всі входи в під’їзди й комерційні приміщення знаходяться на рівні землі, завдяки чому в них можуть зручно потрапити маломобільні групи. У внутрішні двори будинків можна потрапити як сходами з бульвару, так і через безбар’єрні виходи з рівня другого поверху. Зручні пандуси передбачені для спуску водного каналу, який запланований в районі.

Проект розвивають компанії SAGA Development і Perfect Group.

Район зводять за принципом суперкварталів. Він буде складатися з 9 будинків висотою 9-10 поверхів. На території району буде облаштовано публічний простір — пішохідний бульвар і набережна вздовж водного каналу протяжністю 330 метрів з можливістю доступу до води. Також буде побудований власний освітній кластер Rybalsky Family Port, що включає дитячий садок, школу, розвиваючі секції, коворкінг і кафе для дітей і батьків.

До інвестування доступні 1-, 2-, 3-, 4- і 5-кімнатні квартири, а також дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра — від 36 200 до 61 500 гривень.

Комплекс будують в кілька черг, два будинки вже ввели в експлуатацію, здача третього запланована на 1 квартал 2021 року.

ЖК KRAUSS GALLERY

Адреса: Печерський район, вул. Круглоуніверситетська, 5-7
Ціна: від 97 800 грн/кв. м

Продумані деталі з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями в ЖК Krauss Gallery від компанії «Креатор-Буд». Для комфортного доступу до будівлі людей з обмеженими можливостями та батьків з колясками в проекті передбачені пішохідні переходи із заниженим тротуаром, обладнані пандуси біля під’їзду, встановлені габаритні ліфти.

У комплекс увійде один будинок висотою 10 поверхів.

У ЖК можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 97 800-200 650 грн.

Комплекс планують здати в експлуатацію у 2 кварталі 2023 року.

ЖК DOCK32

Адреса: Оболонський район, просп. Степана Бандери, 32д
Ціна: від 33 250 грн/кв. м

У ЖК DOCK32 від компанії «Ковальська Нерухомість» встановлять спеціальний ліфт, яким буде зручно користуватися людям з обмеженими можливостями або мамам з колясками.

Комплекс являє собою два будинки висотою 26 поверхів, об’єднаних загальним стилобатом.

До інвестування доступні однокімнатні та двокімнатні квартири за ціною 33 250–40 000 грн/кв. м.

Заявлена дата введення в експлуатацію 4 кв. 2021 року.

ЖК Авеню 42

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Глушкова, 42
Ціна: від 20 700 грн/кв. м

Парадні в усіх секціях ЖК «Авеню 42» при вході будуть обладнані спеціальними пандусами для заїзду в будинок, що буде зручно для маломобільних мешканців. Комплекс розвиває компанія KSM-GROUP.

В рамках даного проекту буде побудований один будинок на три секції висотою 25 поверхів.

У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п’ятикімнатні планування, за ціною 20 700–27 000 грн/кв. м.

Будинок повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2023 року.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021