Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
5 найвпливовіших трендів у будівництві у 2021 році

23.02.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

2020 рік став періодом змін. Вони не оминули й будівельну галузь і задали напрямок подальшого розвитку. Експерти SAGA Development розповіли,про 5 найвпливовіших трендів на 2021 на прикладі своїх ЖК.

Поліфункціональність. Нова реальність підказує, що найнеобхідніші для життя речі повинні розміщуватися неподалік від житла. Яскравими прикладами є проєкти з крамницями, кафе, салонами краси, місцями для прогулянок і спорту: RYBALSKY, Новий Поділ, BOSTON Creative House, O2 Residence.

Онлайн-продаж. Беручи до уваги те, що дистанційна робота стала нормою, а для зв’язку з клієнтом достатньо мати його контакт і стабільний інтернет, продаж нерухомості також перейшов у онлайн.

Переформатування офісів. Карантин вплинув на ставлення до робочого простору. Велика кількість компаній віддала перевагу віддаленому формату роботи, тому утримувати великий офіс стало неефективним. Натомість зріс попит на оренду компактніших приміщень. Великий вибір таких планувань є в Happy House та RYBALSKY.

Розумні будинки. Автоматизовані системи дедалі частіше використовуються під час проєктування житлових приміщень. Вони дають можливість економно споживати ресурси, контролювати температуру, системи вентиляції, освітлення та безпеки будинку. В EINSTEIN Concept House всіма цими функціями можна керувати за допомогою мобільного додатка.

Урбанфермерство. Сади на балконах, розумні горщики та ферми на дахах — міський мешканець прагне бути ближчим до природи, тому активно наповнює нею своє життя. А в O2 Residence передбачено цілу екоферму, де мешканці зможуть вирощувати домашні овочі.

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021