Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

5 житлових проєктів на ревіталізованих територіях міста

22.09.2021

3м2 Редактор

Території заводів, фабрик, теплиць, автомобільних парків та інших промислових і сільськогосподарських підприємств, які вже не діють, поступово отримують нове життя. Тут будують нові житлові комплекси, які передбачають створення, в тому числі торгово-офісних, рекреаційних, соціальних і культурних просторів. 3m2 підібрав деякі цікаві проєкти.

ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна: від 31 900 грн/кв. м

Житловий квартал POETICA від девелопера ENSO оновлює територію транспортного парку. У перспективі будуть ревіталізовані й прилеглі площі, тому цей куточок Києва отримає новий образ і точку тяжіння. У квартал увійде кілька колекцій квартир. Перша колекція включає чотири будинки по 26 поверхів кожен. Друга колекція представлена 4-ма будинками з висотністю 20-24 поверхи. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Будинки оснащуються навісними вентильованими фасадами з керамогранітної плитки.

Перша і друга колекції житлового кварталу Poetica представлені одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатними квартирами, в тому числі і дворівневими плануваннями. Вартість квадратного метра становить 31 900–55 050 грн.

У Першій колекції будинки 1 і 2 заплановані до введення в експлуатацію в четвертому кварталі 2021 року.

У Другій колекції будинок 1 запланований до введення в експлуатацію в 4 кварталі 2022.

НОВИЙ ПОДІЛ

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 14
Ціна: від 58 500 грн/кв. м

Кардинально новий простір з’явиться на території Київського річкового порту. Проєкт реновації цієї частини Подолу передбачає будівництво поліфункціонального житлового району на березі Дніпра. В рамках проєкту будуть реалізовані апартаменти бізнес-класу, комерційні площі і офіси з відкритими терасами на дахах, власна набережна з прогулянковим бульваром і пляжем, також тут побудують культурний центр і амфітеатр під відкритим небом. В цілому передбачено будівництво 7 кварталів, які повторюють планувальну структуру Подолу і забезпечують зв’язок існуючих кварталів з набережною. Простори між кварталами будуть доступні для киян і гостей столиці, при цьому внутрішні двори — тільки для мешканців. По зовнішньому периметру кварталів будуть розташовуватися магазини, офіси, ресторани і кафе. У води облаштують місця для відпочинку на свіжому повітрі.

У Новий Поділ увійде 15 будинків висотою 5-12 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Передбачено підземний паркінг.

До інвестування доступні двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні планування. Вартість квадратного метра становить 58 500–76 350 грн.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 4 кварталі 2023 року.

ЖК UNIT.HOME

Адреса: Шевченківський район, вул. Сім’ї Хохлових, 8
Ціна: від 47 800 грн/кв. м

ЖК UNIT.HOME будують на території Київського мотоциклетного заводу. Територію освоюють комплексно, забудовник позиціонує проєкт як інноваційний парк. Тут побудують житлові квартали, офісні будівлі, дитячий простір і гостьовий готель.

Крім житлової, буде ще офісна і торговельна складова, а також школа і готель. Працюватимуть кампуси з коворкінгами і конференц-залами, ресторани, медичний центр, фітнес-центр, велопрокат і паркінг з зарядками для електрокарів.

Проєкт розвивають компанії UDP і К.А.Н. Девелопмент.

У житловий комплекс увійдуть 9 будинків різної поверховості — 5-9, 16, 20, 24-25. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою.

У ЖК можна купити однокімнатні, двокімнатні і трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра — від 47 800 до 101 700 гривень.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2022 року.

ЖК WHITE LINES

Адреса: Голосіївський район, вул. Васильківська, 1
Ціна: від 51 350 грн/кв. м

На місці кінокопіювальної фабрики будують ЖК White Lines. Проєктом передбачено будівництво багатофункціонального житлового комплексу з торговельним центром.

Будує комплекс компанія A Development при партнерстві з компанією Futura hata.

У ЖК увійде 3 будинки висотою 22, 24 поверху, об’єднані загальним стилобатом. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг.

У ЖК продають двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири. Вартість квадратного метра від 51 350 до 77 150 гривень.

Комплекс добудують до 4 кварталу 2021 року.

ЖК ФАЙНА ТАУН

Адреса: Шевченківський район, вул. Салютна, 2 б
Ціна: від 50 300 грн/кв. м

На місці виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», включаючи прилеглі території, будують ЖК «Файна Таун». У комплексі буде 57 будинків, свій торговий комплекс і супермаркет, фітнес-центр і три басейни, початкова і музична школи, два дитячих садки, частина з заявленої інфраструктури вже побудована. Для дітей різного віку облаштують 24 ігрових майданчики, спортивну базу з тенісними кортами, майданчиками для гри в баскетбол, волейбол і футбол, роздягальнями для спортсменів і зоною відпочинку для вболівальників.

Будинки в комплексі будуть заввишки 5-16 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою.

У ЖК продають одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 50 300 до 57 150 грн/кв. м.

Найближчу чергу добудують до 2 кварталу 2022 року.

Теги:

Комунальники продовжують очищення п’яти локацій від незаконно встановлених тимчасових споруд неподалік ринку «Юність» у Деснянському районі Києва. На сьогодні вже демонтовано понад 80 таких МАФів. Про це повідомляє пресслужба комунального …

Верховна Рада доручила Кабінету міністрів України провести комплексний аналіз стану забезпечення громадян житлом за категоріями в розрізі областей, міст, об'єднаних територіальних громад, відомств і в …

Статьи по теме
Новини
5 ЖК Києва з власними котельнями

3m2 підібрав житлові комплекси, які будуть опалюватися автономно. ЖК CITY HUB Адреса: Солом’янський район, вул. Кудряшова, 8-10Ціна: від 38 800…

23 / 10 / 2021

Новини
Чи можна «виписати» людину з квартири без її присутності?

Реєстрація місця проживання, так звана прописка, на перший погляд, не надто важлива для сучасного українця. У декого між офіційним і…

23 / 10 / 2021

Новини
Як отримати актуальні дані про новобудову з державних реєстрів. Вебінар Pro.Monitor.Estate

27 жовтня Monitor.Estate запрошує на вебінар про те, як працювати з пошуковою системою по нерухомості Pro.Monitor.Estate та які можливості для…

23 / 10 / 2021

Новини
Вулицю Ентузіастів капітально відремонтують із облаштуванням велосипедної доріжки

Вулицю Ентузіастів капітально відремонтують із облаштуванням велосипедної доріжки та благоустроєм прилеглої території. Відповідний робочий проект затверджено розпорядженням КМДА № 2182. Капітальний…

23 / 10 / 2021