Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Адреси комплексних відділів продажів ЖК в Києві

28.12.2020

3м2 Редактор

У комплексному відділі продажів можна централізовано отримати детальну інформацію по всіх проектах, уточнити умови придбання, отримати знижку і підібрати для себе найбільш виграшний варіант. 3m2 підібрав столичні девелоперські компанії, що працюють за такою схемою.

ІНТЕРГАЛ-БУД

У Центральному відділі продажів компанії «Інтергал-Буд», який працює в Печерському районі, за адресою вул. Московська, 8Б, розкажуть про всі об’єкти компанії. До речі, за цією ж адресою знаходиться і відділ супроводу договорів. Завдяки вигідному розташуванню сюди легко дістатися з будь-якого куточка міста. В офісі нададуть детальну інформацію про покупку квартир, паркомісць, комор в будь-якому з комплексів компанії. У портфель київських об’єктів компанії входять 15 житлових комплексів, серед яких ЖК INTERGAL CITY, ЖК CITY HUB, ЖК «Причал 8», ЖК «Академ-Квартал», ЖК «Теремки» та ін.

ENSO

Девелопер ENSO запрошує своїх покупців в особливий і унікальний клієнт-простір, де представлена інформація про всі проєкти житлової нерухомості компанії. В офісі можна нотаріально засвідчити угоди та відразу оплатити, адже тут є банківська каса. А поки батьки займаються такими серйозними й відповідальними справами, маленькі покупці зможуть весело провести час в дитячому просторі, спеціально обладнаному для майбутніх юних резидентів.

Клієнт-простір ENSO знаходиться за адресою вул. Мечникова 2, в БЦ «Парус», така локація зручна як з точки зору транспортної доступності, так і навколишньої інфраструктури. Для клієнтів компанії є паркінг, так що можна без проблем припаркувати свій автомобіль. В офісі можна ознайомитися і дізнатися деталі інвестування за проєктами, які сьогодні реалізують девелопер: ЖК Diadans, ЖК Poetica, ЖК Fjord.

Група компаній DIM

Група компаній DIM пропонує отримати інформацію за усіма своїми житловим комплексами в центральному відділі продажів. Він розташований в центрі Києва на вулиці Великій Васильківській, 1-3 / 2 в бізнес-центрі «Арена Сіті». У центральному відділі продажів можна отримати консультацію за усіма житловими комплексами, які група компаній DIM будує в столиці та Київській області — ЖК LUCKY LAND, ЖК Park Lake City, ЖК A136 Highlight Tower, ЖК «Метрополіс» і ЖК «Новий Автограф». Центральний відділ продажів працює з понеділка по суботу з 10.00 до 19.00.

Статьи по теме
Новини
В Києві продовжать ремонтувати будинки за бюджетні кошти за принципом співфінансування

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на  засіданні 22 січні підтримала ініціативу місцевої громади про проведення капітальних ремонтів…

22 / 01 / 2021

Новини
У забудовника ЖК «Софія Київська» виникли складнощі. Що відомо на сьогодні

За словами голови сільради Олеся Кудрика, забудовник ЖК «Софія Київська» не виконав зобов’язань і сьогодні винен близько 3 млн грн, пише…

22 / 01 / 2021

Новини
Держстат підрахував, як змінилися ціни на квартири в 2020 році

У минулому році в Україні ціни на вторинному ринку житла зросли на 9,8%, на первинному ринку – 6,9%. Про це…

22 / 01 / 2021

Новини
У Києві почали надходити платіжки-«аномалії» за опалення. Як їх уникнути?

Після отримання платіжок за опалення в грудні в соцмережах з’явилось кілька прикладів платіжок з аномально високими нарахуваннями. Люди обурювалися цифрами у 10–17 тисяч грн. Як повідомили…

22 / 01 / 2021