Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Актуальні новини з будмайданчика ЖК Edelweiss House

06.04.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

У двох 24 поверхових будинках ЖК Edelweiss House, що розташовані на 6-рівневому стилобаті, продовжуються фасадні роботи – скління і монтаж систем вентильованого навісного фасаду. 

У будинку №1 будівельники розпочинають виконувати горизонтальне розведення труб води і опалення, після чого почнуть виконувати стяжку підлоги у квартирах і шпаклювання стін у місцях загального користування.

У будинку №2 фасадчики розпочали виконувати монтаж каркасів для скління 2-рівневих квартир на 23-24 поверхах.

У кожному з будинків змонтовано по одній ліфтовій шахті і ведуться роботи по монтажу ще 6 шахт.

На першому поверсі комплексу завершується цегляна кладка перегородок комерційних приміщень і вже змонтовані вентиляційні шахти.

Виконується разуклонка покрівлі стилобату. Завдяки чому вода самостійно буде стікати до точок водозбору. По завершенню фасадних робіт будівельники розпочнуть благоустрій двору.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021