Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Alliance Novobud запускає рекламну кампанію «Квартира – то справжня Любов!»

02.02.2023

news redactor

До Дня всіх закоханих Alliance Novobud запускає рекламну кампанію «Квартира — то справжня Любов!» зі спеціальними акційними пропозиціями для сімей та закоханих.

Alliance Novobud

«Ми прагнемо створити не просто рекламу, а розказати нашим споживачам кілька натхненних історій про сім’ї, про моменти їхнього щастя та любові, які неодмінно пов’язані з квартирами, де ця любов народжується та зростає. Для участі в рекламному проєкті ми запросили кілька реальних родин, залучили українських дизайнерів, стилістів, фотохудожника та відзняли цілий фотосет. Ми дуже хочемо підтримати наших споживачів, митців, фешн-індустрію в цей нелегкий час, та сказати, що життя триває. Наші простори для вашої всеосяжної любові будуються, і ми всі маємо далі жити, творити та любити в них!», — зазначила директорка з маркетингу Alliance Novobud Ірина Міхальова.

Креативна команда відзняла кілька етапів любовної історії:

  • Коли все тільки починається (для цього періоду ідеальна квартира-студія)
  • Коли вона сказала “Так!” (тут в пригоді стане однокімнатне помешкання)
  • Коли вас стає більше (для цього періоду найкращий варіант — багатокімнатна квартира)
  • Коли починається нова історія… (а тут без нової квартири просто не обійтися!)

А головним посланням кампанії став слоган: Alliance Novobud — простори для любові!

Рекламна кампанія містить відразу кілька вигідних акційних пропозицій — під різні клієнтські запити та можливості. Сьогодні Alliance Novobud розвиває п’ять житлових проєктів — два з них у столиці (Illinsky HouseMontreal House) та три у Броварах (Krona Park IIMadison Gardens та «Лавандовий»), тож вибір квартир дійсно великий та різноплановий. 

Клубний будинок Illinsky House: 14% вигоди на придбання квартири + бонус на вибір: або паркомісце в подарунок, або додаткова знижка у сумі 2,1 млн грн.

Житловий проєкт бізнес-класу Montreal House: 14% вигоди на придбання квартири + бонус на вибір: або паркомісце в подарунок, або додаткова знижка у сумі 1,4 млн грн.

Житловий комплекс Krona Park II: Розстрочка без дорожчання на 12 місяців з першим внеском 10%, а залишок в розтермінування з дорожчанням на 48 місяців; Знижка до 334 000 грн на колекцію з десяти дво-п’ятикімнатних квартир в готових будинках комплексу, за умови повної оплати.   

Житловий комплекс Madison Gardens: Розстрочка без дорожчання на 12 місяців з першим внеском 10%, а залишок в розтермінування з дорожчанням на 48 місяців; Знижка до 497 000 грн на 39 дво-шестикімнатних квартир в готових будинках комплексу, за умови повної оплати.

Житловий комплекс «Лавандовий»: Розстрочка без дорожчання на 12 місяців з першим внеском 10%, а залишок в розтермінування з дорожчанням на 48 місяців.

Дізнатися більше про акційні пропозиції у відділах продажу або за телефоном:

  • м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23
  • м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-93

Акційна пропозиція діє до кінця лютого 2023 року.

У лютому 2023 року вартість газу для населення залишиться незмінною в рамках річних тарифів. Ціни на наступний місяць коливаються в межах 7,70–9,99 грн за куб. м. Про це повідомляє «ГазПравда». Тарифи на газ у лютому: 7,70 …

Департамент земельних ресурсів остаточно повернув місту ділянку 74,4 га землі на Осокорках. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація. Як зазначається, ТОВ «Агрофірма Зодіак» намагалась оскаржити накази Міністерства юстиції України і Держгеокадастру …

Статьи по теме
Акції
Весняні акції від забудовників: 3 ЖК Києва

Забудовники столиці підготували для своїх покупців весняні акційні пропозиції, серед яких вигідні умови розтермінування, фіксований курс, знижки на квартири тощо….

13 / 03 / 2023

Акції
Квартири за акційною пропозицією: 3 ЖК в передмісті Києва

Зимові акції від забудовників добігають кінця, зауважимо, що порівняно з довоєнним часом цьогоріч акційних пропозицій у передмісті Києва було не…

16 / 02 / 2023

Акції
Акції до Дня закоханих в київських новобудовах

В лютому стартували акції та знижки в київських новобудовах до Дня закоханих. 3m2  підготував огляд цікавих акційних пропозицій від забудовників….

08 / 02 / 2023

Акції
Акції та знижки: 4 ЖК Києва

Акції та знижки в ЖК — популярний маркетинговий інструмент, який радо використовують забудовники, щоб зацікавити потенційного покупця. Кількість акційних пропозицій…

13 / 01 / 2023