Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Апеляційний суд скасував арешт земельної ділянки Нового Подолу

11.09.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

10 вересня колегія суддів Апеляційного суду м. Полтава скасувала ухвалу про арешт земельних ділянок, на яких планується будівництво Нового Подолу.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив CEO SAGA Development Андрій Вавриш. 

«Ще раз! SAGA Development займається виключно законною діяльністю. 

Необґрунтований арешт земельної ділянки проекту Новий Поділ сьогодні теж скасовано.
Полтавський апеляційний суд встановив справедливість», – написав девелопер, додавши фото відповідної ухвали суду. 

Як повідомлялося раніше, 8 вересня Апеляційний суд Полтави також скасував арешт земельних ділянок, на яких ведеться будівництво ЖК O2 Residence, а Октябрський районний суд м. Полтава відмовив Офісу генпрокурора в задоволенні клопотання про арешт будівельних майданчиків.

Як зазначається в ухвалі суду, прокурором не наведено підстав для накладання арешту, що «дає дійти до висновку про недоведеність обґрунтованих підстав для накладання арешту на вищевказане майно». 

Суд взяв до уваги, що Голосіївський суд Києва двічі відмовляв Офісу Генпрокурора в задоволенні клопотання про арешт. Крім того, в ухвалі зазначено, що прокурором не було надано постанову про доручення здійснювати розслідування по цьому провадженню в м. Полтава. 

Статьи по теме
Новини
У додатку MY IGB від «Інтергал-Буд» — новий функціонал та нові користувачі

Новини компаній Новий функціонал додатку MY IGB — це голосування та опитування. Про це повідомляє прес-служба «Інтергал-Буд». Для можливості проведення легітимного голосування було підключено…

28 / 09 / 2020

Новини
Територію лісу в Києво-Святошинському районі хотіли незаконно забудувати

Земельну ділянка площею 0,15 га та вартістю понад 4,8 млн грн, розташовану на території Віто-Поштового сільської ради, незаконно передали приватній…

28 / 09 / 2020

Новини
Національний природний парк «Голосіївський» визначив свої межі

Голосіївський парк у Києві завершує роботи щодо розширення границь установи. Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України….

28 / 09 / 2020

Новини
У столиці розробили схему розміщення гаражів та автостоянок

Київгенплан розробив Схему розміщення гаражів та автостоянок для міста Києва. «В роботі визначено місця для розміщення перехоплювальних паркінгів на в’їздах в місто (орієнтовно на 16…

28 / 09 / 2020