Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Банку Аркада дозволили будувати два будинки в ЖК «Патріотики на озерах»

24.07.2020

3м2 Редактор

Банку Аркада дозволили добудувати два будинки в столичному ЖК «Патріотика на озерах» за старим планом забудови. Квартири в цих будинках вже продані. Про це LIGA.net повідомив радник мера Києва Олексій Тихонов.

Новий проект ЖК «Патріотика на озерах», розроблений інститут «НДІ містобудування» на замовлення забудовника, визнали непридатним з точки зору якості і планування.

Головна претензія до нового проекту забудови – змінити планування мікрорайону, а саме вулиць і прибудинкових територій.

Забудовнику також порекомендували розглянути будівництво будинків з підземним паркінгом.

Під тиском активістів громадської організації «Екопарк Осокорки», що вимагають вберегти територію від будівництва, КМДА розірвав договір оренди з Аркада по ЖК «Патріотика на озерах». Цілий рік забудовник судився з містом, поки в лютому 2020 го не виграв Верховний суд і не відновив дію дозволу на будівництво.

План проекту «Патріотика на озерах» – камінь спотикання між КМДА та банком «Аркада». КМДА просить забудовника уявити на міськраду новий проект з меншою щільністю забудови.

«Патріотика на озерах» – принципово важливий об’єкт для Аркади. Забудовник не один раз наголошував, що продаж квартир в цьому ЖК допоможе добудувати будинки і в двох інших комплексах – ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика».

Статьи по теме
Новини
В Києві ввели в експлуатацію майже на 45% менше кв.м, ніж торік

У Києві за перше півріччя 2020 року введено в експлуатацію понад 254 тисяч квадратних метрів житла, що на 41% менше аналогічного періоду минулого року. Відповідні…

01 / 10 / 2020

Новини
У Києві влаштували протест через будівництво ЖК біля Арсеналу

У Києві влаштували протест на Московській вулиці. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту. Про це повідомляє РБК-Україна. Люди протестують проти будівництва на вулиці Московській, 7….

01 / 10 / 2020

Новини
Скільки офіційно заробляли будівельники в серпні

У серпні 2020 року середня номінальна заробітна плата по Україні склала 11 446 грн. Про це повідомили в Державній службі…

01 / 10 / 2020

Новини
Нові котеджні містечка в передмісті

Пропонуємо короткий перелік нових котеджних містечок в передмістях Києва. КМ LIBERTY 2 З’явився новий проект КМ Liberty 2 в с….

01 / 10 / 2020