Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Біля SAN FRANCISCO Creative House відкрили новий громадський простір

11.09.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Влітку поруч з метро Нивки з’явився новий громадський простір. Проект пабліку був розроблений і реалізований в рамках будівництва житлового комплексу SAN FRANCISCO Creative House, першу чергу якого ввели в експлуатацію наприкінці травня.

За задумом забудовника – компанії SAGA Development – територія ЖК розділена на колективний та публічний простір. Колективний простір мешканців – це внутрішній двір будинку, закритий від сторонніх і автомобілів. Публічний простір – бульвар з площею вздовж проспекту Перемоги, доступний для всіх охочих.

Для розробки проекту благоустрою САГА Девелопмент залучила Студію ландшафтної архітектури KOTSIUBA. Вздовж бульвару скоро відкриються кафе, ресторани, супермаркет, магазини й медичні установи. Щоб користувачі об’єктів інфраструктури, мешканці й співробітники офісного центру в рамках ЖК «Сан-Франциско» могли комфортно користуватися громадським простором, архітектори запропонували розділити його на кілька зон з місцями для відпочинку.

Для озеленення використані злакові та багаторічні трави. Покриття ґрунту мульчею дозволяє підтримати достатній рівень його зволоження й захистити суспільний простір від пилу та бруду.

План розміщення літніх майданчиків ресторанів від бюро ландшафтної архітектури KOTSIUBA

Поруч з майбутніми кафе і ресторанами передбачені місця для відкритих літніх майданчиків, які не створюватимуть перешкод для перехожих.

Благоустрій виконано відповідно до сучасних принципів інклюзивності та доступності. Всі входи до комерційних приміщень розташовуються на рівні першого поверху. Перепади висоти регулюють зручні широкі й пологі пандуси.

В рамках проекту благоустрою бульвару також була відновлена ​​велосипедна доріжка вздовж проспекту Перемоги.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020