Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Будівельні паспорти у Києві будуть готуватись у окремому секторі Департаменту містобудування та архітектури

03.12.2020

3м2 Редактор

Управління адміністративних послуг буде ліквідоване, а натомість з’явиться управління, в якому буде два відділи. Про це розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації та начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці в Facebook.

Один з них спеціалізуватиметься на обробці документів та підготовці містобудівних умов та обмежень, другий — на опрацюванні документації із землеустрою. А за підготовку будівельних паспортів буде відповідати окремо створений сектор.

«Навіщо необхідна така реструктуризація? Будь-який документ, який ми випускаємо, готується великою кількістю фахівців, кожен з яких відповідальний за свій напрям. При підготовці будівельного паспорта 80% документу готують архітектори. Новий сектор буде знаходитись саме у вертикалі спеціалістів-архітекторів. Для Департаменту це дозволить розподілити навантаження та оптимізувати нашу роботу. А для киян такі зміни лише покращать якість відпрацювання документів, — написав Таций.

Крім цього, Департамент згідно з останніми змінами до законодавства починає працювати у Державній електронній системі у сфері будівництва, що додатково до наших зусиль спростить доступ до містобудівної документації.Зміни, які відбудуться у Департаменті та в тому числі і в законодавстві, ніяк не вплинуть на процес подачі заявок на отримання вихідних даних. Їх так само необхідно подавати через Центри надання адміністративних послуг доти, доки законодавчо не врегулюється питання отримання адміністративних послуг через ЄДЕССБ.

З початку року КМДА направила звернення до Мінкульту з проханням внести 52 будівлі до реєстру пам'яток. Відповідне звернення направили з Департаменту охорони культурної спадщини. Мова йде …

У Києві підрядник, який підозрюється в розкраданні 250 тис. грн, виділених на реконструкцію дитячого садка, піде під суд. Київською місцевою прокуратурою № 5 скеровано до суду …

Статьи по теме
Новини
Оприлюднено лютневі тарифи на газ для населення

У лютому 2023 року вартість газу для населення залишиться незмінною в рамках річних тарифів. Ціни на наступний місяць коливаються в межах 7,70–9,99 грн за куб….

02 / 02 / 2023

Новини
Заявки на участь у програмі «ВідновиДІМ» подали 58 ОСББ із 4 регіонів України

В Ірпені відновили перші чотири будинки за програмою Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ», повідомила пресслужба фонду. Згідно з повідомленням, у програмі взяли участь об’єднання співвласників багатоквартирних будинків…

02 / 02 / 2023

Новини
У Києві дали субсидію на оплату комуналки власникам елітних квартир

У Києві субсидія на оплату комуналки була призначена навіть власникам елітних квартир, що коштують понад 10 мільйонів гривень, розповів obozrevatel.. Суперпрестижна київська локація — ЖК «Бульвар фонтанів»….

02 / 02 / 2023

Новини
Інвестори ЖК «Міракс» просять завершити будівництво їхнього ЖК

Інвестори ЖК «Міракс» просять владу Києва натиснути на забудовника, який, за їхніми словами, обіцяв здати житловий комплекс наприкінці 2019 року, але досі цього не зробив….

01 / 02 / 2023