Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Навкруги будівництва ЖК банку «Аркада» знову почались сутички

05.04.2021

3м2 Редактор

Інвестори банку «Аркада» знову прийнялись за активні дії, вимагаючи відновити будівництво житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика», а також «Патріотика на озерах» на місці зеленої зони на Осокорках. Другого квітня кількасот людей проводили «Мегамітинг» в урядовому кварталі.

На фейсбук-сторінці інвесторів озвучували такі вимоги: виділити державні кошти на пришвидшення темпів добудови 39 будинків «Аркади», також негайно припинити вивезення піску з Осокорків.

Наприкінці березня повідомлялося про те, що на місце можливого будівництва «Патріотики на озерах» забудовник – добудувати квартири «Аркади» взялася компанія Stolitsa Group – підігнав вантажівки та висипає ґрунт і будівельне сміття в озеро Небреж. Меморандум, укладений між КМДА і забудовником, передбачає намивання трьох мільйонів кубометрів піску, пише Хмарочос.

Першого квітня активісти, що вимагають створення на Осокорках екопарку замість забудови, мітингували перед Литовським посольством – Stolitsa Group контролюється громадянами цієї країни. Третього квітня захисники екопарку вирішили провести «мітинг у пісках».

Туди ж рушила й колона інвесторів, які називають захисників екопарку «піщаними екорейдерами, що чорною ордою сунуть на мирних громадян» та «псевдоактивістами» .

«Псевдоактивісти намагалися зламати будівельний паркан. Тут було близько ста осіб спортивної зовнішності. Всі в балаклавах», — вказує інвестор Віталій Щербаков, передає УНІАН.

Інвестори «Аркади» кажуть, що внаслідок такої діяльності псевдоактивістів вони можуть позбутися квартир, за які заплатили.

«Ця територія належить житловому масиву Патріотика на озерах… пісок, який вивозиться, критично необхідний для того, щоб побудувати там житлові будинки для інвесторів, тому його вивезення вважаємо грабунком», — заявила інвестор ЖК «Патріотика на Озерах» Віталіна Маляренко.

Учасники об’єднання вкладників «Аркади» заблокували проїзд вантажівок, вимагали документи у тих, хто його вивозив, проте ті відмовилися називатися. Прибула на виклик поліція відмовилася втручатися в ситуацію, назвавши її «господарським конфліктом».

Водночас інвестори стверджують, що з будмайданчика на Осокорках центральних вивезли вже близько 100 вантажівок з піском.


Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021