Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Чоловік привласнив квартиру, використовуючи скасоване рішення суду

12.08.2020

3м2 Редактор

У Києві чоловік привласнив квартиру, використовуючи рішення суду, яке було скасовано в апеляційному порядку. Про це повідомили в столичній прокуратурі.

Таким чином громадянин отримав свідоцтво про право на спадщину та зареєстрував за собою квартиру самотньої киянки, яка померла.

«Згідно із законом у разі відсутності спадкоємців суд своїм рішенням визнає спадщину відумерлою і передає у власність територіальної громади. Місцева прокуратура заявила позов про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину », – зазначили у відомстві. Суд позов задовольнив.

Теги:

Статьи по теме
Новини
В Києві ввели в експлуатацію майже на 45% менше кв.м, ніж торік

У Києві за перше півріччя 2020 року введено в експлуатацію понад 254 тисяч квадратних метрів житла, що на 41% менше аналогічного періоду минулого року. Відповідні…

01 / 10 / 2020

Новини
У Києві влаштували протест через будівництво ЖК біля Арсеналу

У Києві влаштували протест на Московській вулиці. У зв’язку з цим обмежено рух транспорту. Про це повідомляє РБК-Україна. Люди протестують проти будівництва на вулиці Московській, 7….

01 / 10 / 2020

Новини
Скільки офіційно заробляли будівельники в серпні

У серпні 2020 року середня номінальна заробітна плата по Україні склала 11 446 грн. Про це повідомили в Державній службі…

01 / 10 / 2020

Новини
Нові котеджні містечка в передмісті

Пропонуємо короткий перелік нових котеджних містечок в передмістях Києва. КМ LIBERTY 2 З’явився новий проект КМ Liberty 2 в с….

01 / 10 / 2020