Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Цільовою групою для видачі «теплих кредитів» у 2021 році стануть приватні будинки

29.01.2021

3м2 Редактор

У 2021 році цільовою групою для видачі «теплих кредитів» стануть приватні будинки, а за кошти кредиту можна буде придбати «розумні лічильники» електроенергії, зарядні станції для електромобілів, системи накопичення енергії тощо.

Про це під час публічного звіту Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження за 2020 рік заявив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«Усвідомлюючи важливість надання допомоги населенню для утеплення осель та економії на комунальних послугах, Держенергоефективності із Міненерго ініціювало продовження програми „теплих кредитів“ у 2021 році. Програма діятиме для індивідуальних будинків», — сказав Гура.

За його словами, кошти кредиту можна буде спрямувати на компенсацію затрат при купівлі енергоефективного обладнання. Наприклад, можна буде отримати 20% компенсації при купівлі твердопаливних котлів і 35% – на інші енергоефективні заходи. Крім того, цьогоріч «теплі кредити» надаватимуться ще й на придбання «розумних лічильників» електроенергії, зарядних приладів для електромобілів та систем накопичення енергії.

За словами т.в.о. голови Держенергоефективності, у 2020 році понад 110 тис. українських родин залучили майже 1,04 млрд грн «теплих кредитів» для підвищення енергоефективності власного житла. Учасники програми отримали відшкодування у розмірі майже 384 млн грн з державного бюджету та ще 94 млн грн із місцевих бюджетів.

У результаті впроваджених заходів вже на сьогодні ці родини заощаджують від 20% до 50% витрат на оплату комунальних послуг.

Статьи по теме
Новини
У лютому в Оболонському районі сталося падіння цін на новобудови

Згідно з даними статистки цін на новобудови Києва на порталі ЛУН.Місто лютого приніс незначне зниження. У лютому стало відомо тільки…

09 / 03 / 2021

Рейтинги
Новобудови біля води: 5 ЖК Києва

Водойма — це чудове місце для відпочинку, причому в будь-який час року. Засмагати й купатися, кататися на човні, ловити рибу…

09 / 03 / 2021

Новини
Стало відомо, де побудують велосипедні доріжки у Києві цього року

Дорожньо-будівельний сезон 2021 розпочато. Роботи вже тривають на вулицях Борщагівській, Милославській, Пейзажній алеї, Індустріальному шляхопроводі. Разом із новими дорогами місто…

09 / 03 / 2021

Новини
Чому будинок на Пейзажці, автентичність якого обіцяли зберегти, виглядає не так як очікувалось

Минулої весни у Києві розпочалася реконструкція закинутого і напівзруйнованого дореволюційного маєтку, чиї фасади виходили на Пейзажну алею і на Велику Житомирську вулицю. Повідомлялося,…

09 / 03 / 2021