Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Ціна оренди в Києві не змінилася

15.10.2020

3м2 Редактор

Вересень традиційно є високим сезоном на ринку оренди квартир, але не в цьому році. Характерне осіннє пожвавлення ринку оренди відкориговано карантином в країні. Через пандемії COVID-19 більшість студентів залишилися на дистанційному навчанні, а приплив трудових мігрантів зменшився. Пропозиція як і раніше перевищує попит. За даними порталу Address.ua, у вересні 2020 року медіанна ціна оренди житлової нерухомості Києва становила 11 дол. США / кв.м.

Ціна оренди квадратного метра в однокімнатних квартирах у вересні склала 10 дол. США. Медіанна ціна двокімнатних квартир – 9 дол. США / кв.м. Ціна трикімнатних квартир у вересні 2020 р склала 10 дол. США / кв.м. Чотирикімнатних – 14 дол. США / кв.м.

Традиційно, як в продажу, так і в оренді, найдорожчим районом Києва є Печерський район. Медіанна вартість оренди в центрі столиці становить 1261 дол. США / за об’єкт, або 17 дол. США / за кв.м. На другому місці Шевченківський. Орендодавці в цьому районі просять 599 дол. США / за квартиру ($ 11 /кв.м.). На третьому місці Голосіївський район – 540 дол. США / за об’єкт ($ 10 / кв.м). Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі – 289 дол. США / за квартиру, або 6 дол. США / за кв.м.

Найбільш дорогим районом для оренди найліквідніших однокімнатних квартир є Печерський район, де медіанна вартість оренди 1К квартири становить 547 дол. США. У Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах можна зняти однокімнатну квартиру в діапазоні від 420 до 440 дол. США. Найдешевшим для оренди районом є Деснянський. Цінник на 1К квартири в цьому районі становить 254 дол. США / в місяць.

СТРУКТУРА ПОПИТУ

У вересні 2020 р. 35% запитів від претендентів припадає на двокімнатні квартири. За 30% потенційних орендарів шукають для оренди однокімнатні та трикімнатні квартири. Найскладніше здавати в оренду багатокімнатні квартири, лише 5% орендарів підшукують житло з чотирма і більше кімнатами.

Статьи по теме
Новини
ЖК, що майже готові до заселення

3m2 підібрав житлові комплекси, які готуються до введення до кінця 2020 року. ЖК RESIDENT CONCEPT HOUSE Адреса: Голосіївський район, вул….

30 / 10 / 2020

Новини
INTERGAL CITY відсвяткував офіційний старт продажів квартир у вежі А

Новини компаній 28 жовтня на території клієнтського простору преміального комплексу INTERGAL CITY відбувся захід з нагоди старту продажів квартир у вежі А. Гостей…

30 / 10 / 2020

Планування
Осінні кольори в інтер’єрі

Дні стають коротшими, погода псується, а осіння меланхолія стає нормальним явищем. Не вистачає вітамінів і сонячного світла, ми проводимо все…

30 / 10 / 2020

Новини
23% майбутніх покупців квартир воліють купити власне житло протягом року

У Києві спостерігається стабільно висока зацікавленість у інформації про нові квартири та готовність здійснити покупку. Про це повідомив Андрій Міма (співзасновник ЛУН та…

30 / 10 / 2020