Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Середні ціни на нерухомість у вересні по районах Києва

06.10.2020

3м2 Редактор

У вересні середня вартість квадратного метра виросла на 100 грн і сягнула 26 600 грн/кв. м. При цьому в валюті втратила 10$.

Забудовники не наважилися сильно підвищувати ціни на тлі падіння гривні.

Якщо ми будемо розглядати середні ціни по районам, то саме в Печерському районі, де сконцентровані найдорожчі проекти, ми констатуємо падіння з 1 990$/ кв. м до 1 910$/ кв. м.

Чи можемо відзначити невелике зростання цін в Подільському (на 90 $/кв. м), Святошинському (на 70 $/кв. м), Голосіївському (на 30 $/ кв. м), в Солом’янському і Деснянському (на 10 $/кв. м). Без змін середня ціна залишилася в Оболонському, Шевченківському, Дніпровському та Дарницькому районах.

При цьому вересень знову б’є негативні рекорди за кількістю нових проектів і стартів продажів: стартував продаж тільки в 1 комплексі столиці — ЖК CHALET від Стандарт Девелопмент в Святошинському районі, і на карті будівництва з’явилося 3 нових об’єкти, про які дуже мало інформації.

Нормального росту цін з початком осені не сталося: падіння купівельних настроїв, зростання курсу, реформування контрольно-дозвільної системи, гучні будівельні скандали з «Аркада» та «Укрбуд», всі ці фактори «лихоманять» ринок і вселяють невпевненість, як в забудовників, так і в інвесторів.

Ринок чекає фіналізації реформи ДАБІ і закон про захист прав інвесторів, який обіцяють прийняти ще в цьому році. Що ж стосується цін, то їх коригування буде тільки по курсу валют. Ні різкого підвищення, ні різкого падіння не відбудеться — для цього немає передумов.

Статьи по теме
Новини
В Києві продовжать ремонтувати будинки за бюджетні кошти за принципом співфінансування

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на  засіданні 22 січні підтримала ініціативу місцевої громади про проведення капітальних ремонтів…

22 / 01 / 2021

Новини
У забудовника ЖК «Софія Київська» виникли складнощі. Що відомо на сьогодні

За словами голови сільради Олеся Кудрика, забудовник ЖК «Софія Київська» не виконав зобов’язань і сьогодні винен близько 3 млн грн, пише…

22 / 01 / 2021

Новини
Держстат підрахував, як змінилися ціни на квартири в 2020 році

У минулому році в Україні ціни на вторинному ринку житла зросли на 9,8%, на первинному ринку – 6,9%. Про це…

22 / 01 / 2021

Новини
У Києві почали надходити платіжки-«аномалії» за опалення. Як їх уникнути?

Після отримання платіжок за опалення в грудні в соцмережах з’явилось кілька прикладів платіжок з аномально високими нарахуваннями. Люди обурювалися цифрами у 10–17 тисяч грн. Як повідомили…

22 / 01 / 2021