Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Середні ціни на нерухомість у вересні по районах Києва

06.10.2020

3м2 Редактор

У вересні середня вартість квадратного метра виросла на 100 грн і сягнула 26 600 грн/кв. м. При цьому в валюті втратила 10$.

Забудовники не наважилися сильно підвищувати ціни на тлі падіння гривні.

Якщо ми будемо розглядати середні ціни по районам, то саме в Печерському районі, де сконцентровані найдорожчі проекти, ми констатуємо падіння з 1 990$/ кв. м до 1 910$/ кв. м.

Чи можемо відзначити невелике зростання цін в Подільському (на 90 $/кв. м), Святошинському (на 70 $/кв. м), Голосіївському (на 30 $/ кв. м), в Солом’янському і Деснянському (на 10 $/кв. м). Без змін середня ціна залишилася в Оболонському, Шевченківському, Дніпровському та Дарницькому районах.

При цьому вересень знову б’є негативні рекорди за кількістю нових проектів і стартів продажів: стартував продаж тільки в 1 комплексі столиці — ЖК CHALET від Стандарт Девелопмент в Святошинському районі, і на карті будівництва з’явилося 3 нових об’єкти, про які дуже мало інформації.

Нормального росту цін з початком осені не сталося: падіння купівельних настроїв, зростання курсу, реформування контрольно-дозвільної системи, гучні будівельні скандали з «Аркада» та «Укрбуд», всі ці фактори «лихоманять» ринок і вселяють невпевненість, як в забудовників, так і в інвесторів.

Ринок чекає фіналізації реформи ДАБІ і закон про захист прав інвесторів, який обіцяють прийняти ще в цьому році. Що ж стосується цін, то їх коригування буде тільки по курсу валют. Ні різкого підвищення, ні різкого падіння не відбудеться — для цього немає передумов.

Статьи по теме
Новини
Названо основні проблеми державних житлових програмами

Одна з аксіом житлової політики полягає в тому, що завжди існує частина людей, які не можуть забезпечити себе житлом через…

23 / 10 / 2020

Новини
Опендатабот допоможе перевірити нерухомість перед орендою чи купівлею

Якщо ви колись будете орендувати чи купувати нерухомість, Опендатабот стане вам в нагоді. Адже шахрайських схем дуже багато, а відкриті…

23 / 10 / 2020

Новини
Нові умови розстрочки WASHINGTON Concept House

Новини компаній Що потрібно знати про нові умови на виплат у WASHINGTON Concept House, щоб без вагань обрати їх для…

23 / 10 / 2020

Новини
Житлові комплекси CITY HUB та La Mer стали лауреатами премії European Property Awards

Новини компаній Проєкти будівельної компанії «Інтергал-Буд» — житловий комплекс бізнес-класу CITY HUB (м. Київ) та преміальний комплекс апартаментів La Mer (м. Одеса) стали лауреатами престижної європейської премії…

23 / 10 / 2020