Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Цього року в столиці понад 100 будинків стануть енергоефективними

04.09.2020

3м2 Редактор

Конкурсна комісія міської програми співфінансування енергоефективних проєктів «70/30» обрала на цей рік додатково шість переможців. Таким чином у цьому році маємо 106 житлових будинків, у яких проведуть роботи з енергомодернізації.

Про це повідомив заступник директора КП «Група впровадження проєкту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях» Вячеслав Хмара.

За його словами, у результаті проведення відкритих електронних торгів підприємству вдалося зекономити 10,5 млн грн коштів бюджету міста, що передбачені Департаментом ЖКІ для реалізації енергоефективних заходів у 2020 році. Тому КП «ГВП», спільно з Департаментом житлово-комунальної інфраструктури, винесли на розгляд комісії включення до переліку переможців ще шість проєктів.

Комісія у своєму виборі керувалася загальним рейтингом конкурсних пропозицій, де ключовим показником є обсяги зниження енергоспоживання в будинку та економія для його жителів, а також наявність в учасників готової проєктної документації і позитивного експертного висновку.

Цього року, в рамках міської програми співфінансування, понад 100 київських ОСББ та ЖБК виконають енергоефективні роботи, що зменшать витрати на енергоносії. За роки роботи програми у столиці виконали понад 600 проєктів з енергозбереження.

У Києві щороку проводиться Конкурс проєктів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках, у яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках. Положення про конкурс передбачає можливість впровадити енергоефективні заходи у будинках ОСББ та ЖБК на умовах співфінансування, де 70% вартості робіт оплачується з бюджету міста Києва, а 30% – внески співвласників.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020