Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
«Дачу Хрущова» можуть віддати під будівництво

06.08.2020

3м2 Редактор

Ділянка по вул. Герцена, 14 отримав цільове призначення — для будівництва житлового будинку. Про це Київвласть повідомив заступник голови постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Сергій Башлаков.

«В ході підготовки до реставрації пам’ятки культурної спадщини, відомої як «дача Хрущова» по вул. Герцена, 14, громадськість дізналася, що земельну ділянка за вказаною адресою отримала свого часу цільове призначення «для будівництва житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями, наземними і підземними паркінгами», – йдеться у зверненні депутата.

При цьому земельна ділянка знаходиться в кадастрових межах ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка А.Н. Лук’янової НАМН України », хоча не має ніякого відношення до нього.

У зв’язку з цим депутат попросив директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Олександра Свистунова перевірити, чи видавалися містобудівні умови і обмеження для ділянки.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Микитась заявив, що не винен у проблемах «Укрбуду»

Максим Микитась дав письмове інтерв’ю з камери СІЗО виданню НВ, в якому заявив, що він абсолютно не винен у звинуваченнях,…

24 / 09 / 2020

Новини
Постраждалі від «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі

Частина постраждалих від афери «Еліта-Центр» отримають квартири в Деснянському районі. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час наради з представниками потерпілих від «Еліта-Центр»….

24 / 09 / 2020

Новини
У Києві з’явиться 18 нових скверів і 1 парк

Менше шуму й більше зелених зон: депутати Київради на засіданні профільної комісії затвердили створення нових скверів і парку. Про це на своїй сторінці у Facebook…

24 / 09 / 2020

Новини
В Україні створять Реєстр прав на об’єкти незавершеного будівництва для запобігання шахрайств с забудовами

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час зустрічі міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного…

24 / 09 / 2020