Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Де купити квартиру на старті продажів

16.12.2020

3м2 Редактор

3m2 підібрав житлові комплекси, де недавно стартували продажі нових будинків і черг, і поки є широкий вибір можливих варіантів планувань.

ЖК POLARIS HOME & PLAZA

Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженків, 22
Ціна: від 20 450 грн/кв. м

Тривають продажі в новому будинку ЖК POLARIS Home & Plaza від компаній Perfect Group і Citex Development. У комплексі доступні до покупки однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й чотирикімнатні квартири, в тому числі й дворівневі планування за ціною 20 450–31 450 грн/кв. м.

У ЖК увійде 2 будинки заввишки 16-24 поверхи. Для авто передбачений 2-х рівневий підземний і наземний паркінг, куди можна спуститися на ліфті прямо зі свого поверху. Безпеку території забезпечить цілодобова охорона, двір буде закритий від авто і сторонніх. У дворі розіб’ють ландшафтний парк. У комплексі буде працювати мережевий дитячий садок і центр розвитку, мережевий фітнес-центр. Зручний коворкінг дозволить працювати, не залишаючи території комплексу і не витрачаючи часу на дорогу.

Перший будинок планують ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК FJORD

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Ціна: від 32 900 грн/кв. м

Відкрилися продажі в шостому і сьомому каскадах ЖК FJØRD від девелопера ENSO. У комплексі можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 32 900–53 800 грн.

Згідно з проєктом, в ЖК буде один дев’ятисекційний будинок змінної поверховості, з висотою секцій від 4 до 30 поверхів.

Для зберігання авто передбачений підземний паркінг. Мешканцям будуть доступні послуги консьєрж-сервісу. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі. На території комплексу буде працювати власний дитячий сад. Всі місця загального користування, відкриті тераси планують озеленити. Територію ЖК закриють від автомобілів і сторонніх.

Першу чергу будівництва введуть в експлуатацію у 2 кварталі 2022 року.

ЖК Krauss Gallery

Адреса: Печерський район, вул. Круглоуніверситетська, 5-7
Ціна: від 106 550 грн/кв. м

Нещодавно почалися продажі в ЖК еліт-класу Krauss Gallery від компанії «Креатор-Буд». Тут можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 106 550-168 250 грн.

Проєктом передбачено будівництво одного будинку заввишки 10 поверхів. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах будуть розташовані офісні та комерційні приміщення. На останніх поверхах спроєктовані тераси з лаунж-зонами. Покрівля буде експлуатованою, тут обладнають спортивні майданчики, місця для дитячих ігор і для відпочинку дорослих.

ЖК обіцяють ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2022 року.

ЖК Life Story

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, 13, 13а, 15, 15а
Ціна: від 22 400 грн/кв. м

Є можливість інвестувати на ранньому етапі будівництва в ЖК Life Story від компанії «Лев Девелопмент». У новобудові продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 22 400 до 29 100 гривень.

Проєктом передбачено будівництво одного будинку заввишки 16 поверхів.Передбачено підземний паркінг. Територія буде закритою від автомобілів. Покрівля ЖК буде експлуатованою, тут облаштують лаунж-зони для жителів комплексу.

Терміни введення в експлуатацію забудовник ще не анонсував.

ЖК Star City

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 19 650 грн/кв. м

Відкрилися продажі в ЖК Star City, комплексі компанії BudCapital. До інвестування доступні одно-, дво- і трикімнатні планування. Продають квартири за ціною за квадратний метр від 19 650 до 23 300.

У ЖК буде 8 будинків висотою 25 поверхів. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі, де будуть працювати різні сервіси та послуги. Крім того, на території буде збудовано торгово-офісний центр. Для найменших мешканців комплексу відкриють дитячий садок на 115 місць. Для дітей старшого віку передбачено відкриття школи-гімназії на 660 місць. У дворі організують паркову зону з прогулянковими алеями, місцями для відпочинку, дитячими ігровими зонами і спортивними майданчиками.

Перший будинок повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2022 року.

Статьи по теме
Новини
Земельна комісія Київради відмовила у забудові скверу на Оболоні

Будівельно-земельна постійна комісія Київради розглянула питання про відмову в продовженні оренди ТОВ «СОУЛ» щодо земельної ділянки під будівництво кількох будинків…

27 / 01 / 2021

Новини
В Раді запропонували штрафувати українців за неправильно встановлені кондиціонери

У Верховній Раді запропонували штрафувати українців за неправильно встановлені кондиціонери на будинках. Відповідний законопроєкт (№ 4619) ініціював народний депутат із партії «Слуга народу» Сергій Гривко. Документ…

27 / 01 / 2021

Новини
Бізнесмен Андрій Вавриш заявив про необгрунтовані політичні переслідування

26 січня ДБР вручило девелоперу Андрію Вавришу повідомлення про підозру. Бізнесмен називає звинувачення абсурдними й необґрунтованими та пояснює їх політичними…

27 / 01 / 2021

Новини
Київська влада віддасть добудову 11 тисяч незавершених квартир «Аркади» новому забудовнику

Меморандум з КМДА та новим забудовником дасть можливість добудувати 11 тисяч незавершених квартир. Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив під час…

27 / 01 / 2021