Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Де в Києві будуть публічні простори згідно з Генпланом

15.03.2021

3м2 Редактор

Протягом останніх років поширюється формування публічних просторів у Києві. Ці ідеї повністю змінили колишні підходи до планування міських площ і вулиць, пішохідних зон і парків.

Про це розповів глава КО «Київгенплан» Сергій Броневицький, який вважає, що у державних будівельних нормах має бути вимога щодо визначення публічних просторів, а також їх основних параметрів.

За його словами, наразі у проекті Генплану враховано публічні простори, які користуються популярністю у киян для проведення свят, організації фан-зон, спілкування тощо. Зокрема, намічено подальший розвиток та благоустрій публічного простру на Поштовій площі біля вхідної станції фунікулеру, публічного простору в колишньому річковому вокзалі та по вул. Сагайдачного та ін.

Крім того, передбачено публічні простори різного спрямування. Серед них публічні простори з фан-зонами для спостерігання за фестивалями, музичними та спортивними змаганнями. 

Планується створення публічних просторів при реновації частини деградованих територій колишніх виробничих об’єктів, як наприклад Арт-завод Платформа на місці Дарницького шовкового комбінату із площами під відкритим небом для масштабних концертів та вечірок, майданчиків для проведення виставок, майстер-класів та інших освітніх подій.

Передбачається також створення публічних просторів у парках, зокрема, зон культурного відпочинку та фізичного розвитку зони дитячих розваг та туризму на Дніпровських островах у долині Дніпра. У житлових районах публічні простори намічено створювати біля громадських центрів, на площах біля громадських будівель.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021

Новини
Київрада передала під забудову 120-річний особняк Баккалинського на Лук’янівці

Депутати Київради віддали в оренду ділянку за адресою Іллєнка, 30, на якій знаходиться колишній особняк Баккалинського віком 120 років. Рішення підтримали 74 депутати….

23 / 04 / 2021

Планування
Дизайн кухні: правило поєднання кольорів

Сьогодні ми разом з дизайнером сервісу для створення інтер’єру Ficus поговоримо про кольори та їх поєднаннях в інтер’єрі кухні. Виділимо…

23 / 04 / 2021

Новини
Стартував продаж квартир 2-го будинку житлового комплексу SKY AVENUE

Новини компанії Забудовник «Інтергал-Буд» повідомляє про старт продажів квартир у другому будинку житлового комплексу SKY AVENUE. Будинок складатиметься з чотирьох…

23 / 04 / 2021