Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Зміна тенденцій повертає девелоперів на ринок заміської нерухомості

20.08.2020

3м2 Редактор

У 2008 році багато девелоперів обпеклися і пішли з сегмента заміської нерухомості. Навіщо працювати з ризиковим проектом, якщо є, що розвивати в місті, де більш зрозумілий попит, рентабельність і прибутковість. Але вже восени ми побачимо старт продажів нових котеджних містечок. Про це йдеться в аналітиці RE / MAX Central.

Зміна тенденцій вже повертає девелоперів на ринок заміської нерухомості. «Ще з кінця нульових залишилося багато проектів, які до сьогоднішнього часу лежать під сукном, але після перегляду концепцій, форматів будинків та інфраструктури, в оновленому вигляді скоро з’являться на ринку. Якщо політати на повітряній кулі над Київською областю, можна побачити, як трактори активно планують ділянки, тому що вже зрозуміло, цей тренд нікуди не зникне», — зазначає Валерій Захаров, брокер RE / MAX Central в Україні.

За словами експерта, зараз затребуване все — запитують і Броварський напрям, і Вишгородське, і Бориспільське — фактично в усіх напрямках є попит.

«Нові котеджні містечка будуть з’являтися як на видаленні 10-20 км від міста, так і 50-70 — – просто це будуть різні формати і класи. Наприклад, такий формат, як будинок вихідного дня, в Україні абсолютно не розвинений, але очевидно, що він теж стане затребуваним», — прогнозує Валерій Захаров.

Активно розвиватиметься економ-сегмент, в найближчих передмістях повинні з’явитися котеджні селища малоформатних будинків, які будуть будуватися за швидкомонтованих технологій.

«Девелопери вже шукають ділянки, починаючи від 50 до 500 гектар. Такі великі площі потрібні, щоб рівномірно розподілити вартість інфраструктури і звести її до мінімуму в собівартості одного будинку. Площа таких будинків буде починатися від 60 квадратів + ​​тераса. Тобто вони фактично порівнянні з квартирою, яка при цьому знаходиться за містом на своїй ділянці і ще й коштує дешевше », — резюмує Валерій Захаров.

Ми писали, на що звернути увагу, купуючи заміське житло та відповідали на питання, чи вигідно інвестувати зараз у заміську нерухомість.

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021