Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Де з’являться нові станції метрополітену, а де їх поки що не буде

20.01.2021

3м2 Редактор


Розробники Генерального плану Києва пояснили, на які саме станції метрополітену можуть очікувати кияни і коли. Про це повідомляється на сторінці Генерального плана Києва у Facebook.

Зокрема, Генплан передбачає подовження Оболонсько-Теремковської гілки метрополітену до вулиці Дмитра Луценка.

Також у планах будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену до Кільцевої дороги та збільшення цієї лінії до вулиці Братиславської. Передбачається, що рухомий склад цієї лінії буде обслуговуватися в депо «Харківське», поки не буде створено депо поруч з вулицею Пухівській і депо «Вишневе» в майбутньому. Зараз пропонують продовжити лінію до вулиці Братиславської по влаштуванню поруч з нею депо Подільсько-Вигурівської лінії. На це необхідно сім років. Також будуть будувати ще одну станцію «Братиславська».

Але не обійшлося без розчарувань. Так, розробники Генплану зазначили, що станції «Биківня» не буде, бо для її будівництва немає необхідного пасажиропотоку. Це ж стосується і станцій «Старобориспольська» і «Лісництво». Для влаштування станції Биківня відсутній необхідний пасажиропотік. У станціях Старобориспільська та Лісництво теж нема потреби через незначний пасажиропотік, тому вони були виключені з остаточної редакції проєкту Генерального плану.

А ось Сирецько-Печерську лінію можуть продовжити до площі Тараса Шевченка. Дане рішення враховано в остаточній редакції проєкту Генерального плану.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021