Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
До старту продажів в багатофункціональному ЖК POLARIS Home & Plaza вже заброньовано понад 70 квартир

14.02.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

У новому багатофункціональному житловому комплексі нового київського формату live-work-play — POLARIS Home & Plaza, старт продажів якого запланований на 2 березня, — вже заброньовано понад 70 квартир. Серед них більше 50-ти – це 1-кімнатні і 2-кімнатні. Про це розповіла директор з маркетингу багатофункціонального житлового комплексу Анжеліка Саакян.

За її словами, на етапі бронювання покупцям була запропонована найбільш вигідна ціна, яка практично на 30% нижче, ніж планована на стадії введення в експлуатацію об’єкта.

«Всі чудово знають, що на стадії котловану ціна на квартири в середньому на 20-25% нижче, ніж на момент здачі об’єкта. Але крім цінової привабливості, покупця цікавить якість самого проекту, його наповнення та потенційні можливості. Сучасний покупець прагне до абсолютно нової якості життя, яку можливо реалізувати в концептуально нових проектах житла. Адже крім якості квартир, забудовники створюють ще й додаткові зручності, комфортний стиль життя», — розповіла Анжеліка Саакян.

POLARIS Home & Plaza

Експерт звернула увагу, що в будинках майбутнього багатофункціонального житлового комплексу нового формату live-work-play буде створено лобі готельного рівня з облаштованою зоною очікування і кафе, а також з ескалаторами і окремими ліфтами на житловий поверх. Крім цього проектом передбачено створення вбудованого торгово-розважального комплексу зі студією дитячого розвитку на 100 місць, мережевим спортивним центром, мережевим продуктовим супермаркетом, сімейним рестораном, комфортабельним коворкінгом.

«На території ЖК буде розбитий парк з ігровими, спортивними майданчиками, лаунж-зонами, тощо», — зазначила Анжеліка Саакян.

Вона нагадала, що в грудні 2019 року компанії Сitex Development і Perfect Group почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженків, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплекса формату live-work-play POLARIS Home & Plaza. Житловий комплекс буде складатися з 6 секцій на 1700 квартир. Площа квартир в зазначеному житловому комплексі становить від 42 кв. м до 82,3 кв. м. Співвідношення квартир: 1-кімнатні — 60%, 2-кімнатні — 30%, 3-кімнатні — 10%.

В кінці грудня 2019 року девелопери проекту разом з представниками землекористувача провели зустріч з постраждалими інвесторами, на якій було вирішено підготувати тристоронній Меморандум про своєчасне завершення об’єкта і надання квартир постраждалим покупцям. При цьому девелопери взяли на себе відповідальність за фінансування і контроль будівництва, розробку прозорого механізму розподілу квартир.

Анжеліка Саакян також повідомила, що активні будівельні роботи на проекті почнуться в березні 2020 року. Старт продажів квартир заплановано на 2 березня.

Теги:

Статьи по теме
Новини
Новини з будмайданчика ЖК Wellspring

Новини компаній Станом на початок вересня в ЖК Wellspring виконана гідроізоляція і утеплення підземної частини будівлі 1-ї та 2-ї секції…

21 / 09 / 2020

Новини
«Інтергал-Буд» інвестує у реконструкцію парку «Нивки»

Новини компаній 15 вересня «Інтергал-Буд» став одним з учасників заходу «Сучасне місто: як створити комфортний простір», організованого Ukrainian Real Еstate Club (Український клуб нерухомості). Спікером…

21 / 09 / 2020

Новини
Держекоінспекція нарахувала збитки за сміттєзвалище площею 3000 квадратних метрів у Києві

Державна екологічна інспекція виявила на вулиці Зрошувальній, що у Дарницькому районі Києва, територію, розміром майже 3 тисячі квадратних метрів, засмічену відходами, та факт самовільного…

21 / 09 / 2020

Новини
На столичній Оболоні створюють парк на озерах

На столичній Оболоні створюють парк на озерах Йорданське та Кирилівське. Активісти із руху «Почайна» показали, який вигляд може мати територія довкола озера Йорданське. «Деякі візуальні…

21 / 09 / 2020