Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Два банки готові розпочати видачу «теплих кредитів»

25.03.2021

3м2 Редактор

Ощадбанк і Укргазбанк вже готові розпочати видачу «теплих кредитів» населенню.  Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

«Ощадбанк та Укргазбанк готові розпочати у цьому році видачу населенню «теплих кредитів», частину яких відшкодує держава, а саме: 35% – на енергоефективні заходи у приватних будинках; 20% – на твердопаливні котли», – йдеться у повідомленні.

В Держенергоефективності зауважили, що у 2021 році розширено заходи програми. Українці можуть отримати державну підтримку, встановлюючи електроакумулюючі системи (системи накопичення енергії), електрозарядки для електромобілів та інтелектуальні лічильники електричної енергії.

Як повідомлялося, у 2021 році цільовою групою для видачі «теплих кредитів» стануть приватні будинки. Цьогоріч на фінансування програми виділено 150 млн грн.

За 6 років роботи програми близько 850 тис. родин стали учасниками «теплих кредитів», інвестували в енергоефективні заходи майже 9 млрд грн. При цьому отримано відшкодування з державного бюджету на суму 3,2 млрд грн. За оцінками експертів, енергоощадні заходи дають змогу економити 20-40% на комунальних платіжках.

Теги:

Статьи по теме
Новини
У Києві продовжуються масштабні прибирання

Із 1 квітня у столиці розпочали місячник із благоустрою. В усіх районах міста всі служби, що відповідальні за чистоту та…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК в форматі «місто в місті», де все враховано

3m2 підібрав столичні новобудови, які зводять за принципом «місто в місті». БФК INTERGAL CITY Адреса: Печерський район, вул. Старонаводницька, 16…

23 / 04 / 2021

Новини
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини компаній ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»«Чистопес» — це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять…

23 / 04 / 2021

Новини
Тераси у квартирах ЖК передмістя

3m2 підібрав 5 ЖК під Києвом, де можна купити квартиру з терасою. ЖК Вишгород Плаза Адреса: м. ВишгородЦіна: від $…

23 / 04 / 2021