Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Двір без машин: концепція ідеального життя від ЖК «Новий Автограф»

30.10.2020

3м2 Редактор

Новини компаній

Хочете спокійно відпускати дітей гуляти у дворі і не бояться за їх безпеку? Мрієте проводити вечори, прогулюючись по зручним доріжках поруч з будинком і не думати, як обійти десятки припаркованих автомобілів? Тоді вам точно припаде до душі концепція «двір без машин», що реалізується в житловому комплексі «Новий Автограф», що знаходиться по вулиці Генерала Жмаченка, 26.

Жителі столиці, як ніхто інший, знайомий з проблемою паркування у дворах, поруч з виходами з під’їздів і навіть на тротуарах або дитячих майданчиках. В результаті, весь двір перетворюється в одну суцільну парковку — дітям ніде гратися, а матусям з колясками часто складно навіть вийти з дому.

Створюючи ЖК «Новий Автограф», група компаній DIM дуже відповідально підійшла до вирішення питання про паркувальних місцях на території комплексу і таким чином з’явилася концепція «двір без машин».

«Комфорт і безпеку мешканців — головний пріоритет при створенні наших житлових комплексів. Для мене, як для батька, дуже важливо, щоб діти у дворі були в безпеці: могли бігати або грати в м’яч, не побоюючись, що проїжджають мимо автомобілів. Це і стало двигуном ідеї про створення двору, який буде призначений виключно для комфорту і відпочинку людей, а не для паркування машин, — розповідає співвласник і керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насиковський, — Ідея настільки вдала, що ми реалізуємо її також і в ЖК «Метрополіс» і плануємо виконувати її при створенні наших майбутніх комплексів ».

На території «Нового Автографа» спроектована комфортна підземна парковка, на якій жителі зможуть залишати свої автомобілі. Також при створенні проекту житлового комплексу не забули про гостей — для них передбачена гостьова парковка, що знаходиться відразу ж за воротами комплексу.

Двір житлового комплексу буде призначений виключно для відпочинку. Для найменших мешканців буде створена майданчик, також передбачена окрема зона для занять спортом і спеціально обладнане місце для барбекю.

Але це не всі заходи, вжиті при будівництві «Нового Автографа», для комфорту і безпеки жителів. Постійне відеоспостереження по периметру, цілодобове чергування мобільної групи охорони на території ЖК, інноваційна система пожежної безпеки та багато іншого. А доступ на територію ЖК «Новий Автограф» відкритий тільки жителям і гостям, а також співробітникам обслуговуючої компанії.

Статьи по теме
Новини
«Інтергал-Буд»: Динаміка будівництва станом на 1 грудня 2020 року. Частина 1

Новини компаній Ділимося з вами динамікою будівництва житлових комплексів забудовника «Інтергал-Буд» станом на 1 грудня 2020 року: ЖК Sky Avenue, адреса:…

03 / 12 / 2020

Новини
У Києві підрядник вкрав 250 тис. грн при ремонті дитячого садку

У Києві підрядник, який підозрюється в розкраданні 250 тис. грн, виділених на реконструкцію дитячого садка, піде під суд. Київською місцевою…

03 / 12 / 2020

Новини
Будівельні паспорти у Києві будуть готуватись у окремому секторі Департаменту містобудування та архітектури

Управління адміністративних послуг буде ліквідоване, а натомість з’явиться управління, в якому буде два відділи. Про це розповів заступник директора Департаменту…

03 / 12 / 2020

Новини
Понад 50 будинків у Києві збираються визнати пам’ятками архітектури

З початку року КМДА направила звернення до Мінкульту з проханням внести 52 будівлі до реєстру пам’яток. Відповідне звернення направили з…

03 / 12 / 2020