Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Динаміка будівництва комплексів «Інтергал-Буд» станом на 1 квітня 2021 року

05.04.2021

3м2 Редактор

Новини компаній

Житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд» зростають щодня, тож пропонуємо другу частину звіту про хід будівництва ЖК в Києві.

ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10
Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будинків на 24 поверхи кожний. Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення мешканців у квартири.

Будинок №3
Триває влаштування монолітного каркаса на 12-му поверсі. Влаштування стін й перегородок відбувається на рівні 5-го поверху. Тривають роботи з влаштування вентиляційних каналів та збірних сходів — виконано на понад 40%.  Влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі виконано на 80%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №5, 6, 7 та 8, які знаходяться у процесі будівництва. Гарна новина — стартувало будівництво будинку №9.

Будинок №5
Тривають роботи з благоустрою.   

Будинок №6
Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса на рівні 10-го поверху. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 2-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп — виконано на 40%.

Будинок №7
Влаштовано монолітний каркас на рівні 24-го поверху. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 15-го поверху. Закінчуються роботи з влаштування каркаса вхідних груп. Тривають роботи з монтажу віконних конструкцій на рівні 5-го поверху. Стартували роботи з прокладання систем водопостачання, каналізації, опалення та штукатурення.  

Будинок №8
Триває монтаж вікон — відсоток виконання 90. Триває влаштування водопостачання та каналізації — виконано на 70%. Штукатурка стін виконана на 90%, влаштування стяжки на 30%, прокладання систем електропостачання на 80%. Улаштування покрівлі виконано на 80%. Тривають роботи з прокладання систем опалення — виконано на 50%. Продовжуються роботи з встановлення дверей.

Будинок №9
Завершили влаштування котловану.  

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37

Новий проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок №1
Секція 1

Завершується виконання паль.

Секція 2
Виконана бетонна підготовка та виконується армування фундаментної плити.

Секція 3
Виконана фундаментна плита.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10П

роєкт складається з двох будинків висотою у 19 та 20 поверхів. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 330 машиномісць.

Будинок №1
Секція №1

Встановлюються вертикальні конструкції 12-го поверху. Виконується мурування стін 5-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на 55%. Тривають електромонтажні роботи.  

Секція №2
Встановлюються вертикальні конструкції 13-го поверху. Виконується мурування стін 8-го поверху. Влаштування вентиляційних каналів та сходових маршів виконано на понад 60%. Тривають електромонтажні роботи.  

Будинок №2
Тривають підготовчі роботи під будівництво.

Паркінг
Стартували роботи з влаштування пальового поля.

Нагадуємо, що «Інтергал-Буд» за власний кошт проводить реконструкцію дощового колектора на вул. Кудряшова.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8

На території житлового комплексу побудують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1
Секція №1

Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи тривають, виконані на 90%. Будівельники продовжують оздоблювати місця загального користування та спеціальних приміщень — виконано на 85%. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем триває — виконано на понад 70%.

Секція №2
Роботи з монтажу та пусконалагодження ліфтів виконані на 85%. Роботи з оздоблення місць загального користування та спеціальних приміщень тривають. Прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем в процесі — виконано на 80%.

Секція №3
Будівельники продовжують влаштовувати покрівлю (60%) та фасади (60%). Триває прокладання систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 55%.  

Секція №4
Роботи з монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та місця загального користування підходять до логічного завершення. Тривають роботи з влаштування покрівлі (50%) та фасадів (25%). Оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконане на 55%.

Секція №5
Влаштування моноліту 16-го поверху та проведення кладки стін на рівні 11-го поверху.

Секція №6
Влаштування моноліту 16-го поверху та кладка стін на рівні 9-го поверху.

Секція №7
Влаштування моноліту на рівні 10-го поверху та проведення кладки стін на рівні 8-го поверху.

Паркінг
Влаштування монолітного каркаса (1 частина) виконане на 95%. Влаштування монолітного каркаса (2 частина) — 80%.

Будинок №2
Секція №8

Влаштування котловану виконане на 95%. Стартувало влаштування монолітного каркаса.

Секція №9
Влаштування котловану виконане на 95%.

Секція №10
Влаштування котловану виконане на 80%.

ЖК «INTERGAL CITY», адреса: вул. Старонаводницька, 16Б

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 22-го поверху.
На вежі «Б» виконуються монтажні роботи вертикальних елементів 11-го поверху.
На вежі «В» продовжують виконуватись роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, а також роботи з влаштування покрівлі.
На вежі «Г» тривають роботи з монтажу віконних алюмінієвих конструкцій та монтажу навісних вентильованих фасадів з 9-го по 16-й поверх. Виконуються роботи з кладки цегли з 12-го оп 16-й поверх. Розпочато роботи з освітлення фасаду.
На вежі «Д» виконуються вертикальні елементи 3-го поверху.

Ведуться роботи з будівництва стилобату.

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021