Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Динаміка будівництва комплексів «Інтергал-Буд» станом на 1 квітня 2021 року

02.04.2021

3м2 Редактор

Забудовник «Інтергал-Буд» відзвітувався про динаміку будівництва своїх проєктів.

ЖК Sky Avenue
Адреса:
вул. Народного Ополчення, 3
У комплексі зводяться 6 житлових будинків на 16 поверхів кожний. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій.

Секції №1, 2
Триває монтаж та пусконалагодження ліфтів — виконано на 50%. Роботи з влаштування фасадів та віконних конструкцій наближаються до фінішної прямої та становлять понад 80%. Оздоблення (без ремонту квартир) виконано на 90%. Встановлення дверей та вертикальної гідроізоляції підвальної частини триває. Стартували роботи з влаштування каркаса вхідних груп (10%) та прокладання інженерних мереж (25%).

Секції №3, 4, 5
Триває влаштування вертикальної гідроізоляції підвальної частини та улаштування стін й перегородок з цегли. Монтаж віконних конструкцій виконано на понад 30%, а прокладання інженерних систем на понад 35%. Стартували роботи з оздоблення (без ремонту квартир).

Паркінг
Роботи на паркінгу тривають — будівельники влаштовують котлован (виконано на 80%), встановлюють фундаментну плиту (виконано на 80%) та монолітний каркас (виконано на 80%).

ЖК «Теремки»
Адреса:
вул. Академіка Заболотного, 15
Житловий комплекс «Теремки», розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Наразі тривають роботи у 7, 8, 9, 10 секціях будинку №3 та у 11, 12, 13 та 14 секціях будинку №4, а також облаштовують підземний паркінг.

4 черга: Секція №7
Триває кладка зовнішніх стін з 2-го по 23-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Виконується штукатурку стін у квартирах з 2-го по 16-й поверх.

4 черга: Секція №8
На фінальній стадії кладка зовнішніх стін з 1-го по 22-й поверх. Виконується монтаж віконних конструкцій з 2-го по 20-й поверх. Виконується штукатурку стін у квартирах з 2-го по 16-й поверх.

4 черга: Секція №9
Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення віконних конструкцій з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-й поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 20-й поверх.

4 черга: Секція №10
Завершується кладка зовнішніх стін з 1-го по 24-й поверх. Триває встановлення вікон з 2-го по 23-й поверх. Виконується штукатурка стін у квартирах з 2-го по 21-ий поверх. Розпочали заливку стяжки підлоги з 2-го по 20-й поверх. Виконується утеплення фасаду — виконано на 25%.

5 черга: Секції 11, 12
Влаштовано котлован. Стартували роботи з влаштування пальового поля.

5 черга: Секції 13, 14
Стартували роботи з влаштування котловану.

Підземний паркінг
Завершені роботи з зовнішнього утеплення. Виконуються роботи з монтажу вентиляційних систем (готовність робіт 80%). Виконується стяжка підлоги (готовність 40%).

ЖК «Паркові Озера»
Адреса:
вул. Воскресенська, 2а
Нові «Паркові Озера» розташовані поряд з парком «Перемога». У межах проєкту зведуть чотири житлових будинки, розташованих на стилобаті. Секції №1, 3 та 4 матимуть 24 поверхи, секція №2 — 17 поверхів.

Секція №1   
Триває встановлення вертикальних елементів 4-го поверху.

Секція №2   
Стартували роботи над монолітним каркасом будівлі. Встановлюються вертикальні елементи цокольного поверху.

Секції №3
На фінішній прямій роботи з укладанням пальового поля — триває щебенева підготовка.

Секція №4   
На фінішній прямій роботи з укладання пальового поля.

ЖК «Озерний гай Гатне»
Адреса:
с. Гатне, вул. Свободи, 1
У комплексі заміського формату побудують 47 будинків. Наразі готові 7 будинків, у процесі будівництва ще 4. Особливістю комплексу є малоповерховість забудови — 4, 6, 7, 8, 9 та 10 поверхів.   

Будинок №7
Завершуються роботи з прокладання зовнішніх мереж, облаштування покрівлі, димовидалення, з облаштування вхідних груп та ліфтів. Тривають роботи з монтажу віконних блоків (виконано на 90%), прокладання внутрішніх мереж (виконано на 30%) та облаштування фасадів (виконано на 80%). Розпочато облаштування прибудинкової території.

Будинок №8
Улаштування зовнішніх мереж виконано на понад 90%,  внутрішніх мереж на 95%. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 70%. Розпочато облаштування прибудинкової території.

Будинок №43
Тривають роботи з облаштування покрівлі (виконано на 90%), монтажу ліфтів (виконано на 95%), прокладання зовнішніх (виконано на 90%) та внутрішніх мереж (виконано на 70%), облаштування фасадів (виконано на 90%), штукатурки стін (виконано на 85%) й стяжки підлоги (виконано на 85%). Оформлення місць загального користування триває — виконано на 50%. Стартували роботи в квартирах з ремонтом — виконано 25%.

Будинок №42
Тривають роботи з прокладання зовнішніх та внутрішні мережі — виконані на 90%. Штукатурка стін добігає до фінішної прямої, а стяжка підлоги та фасадні роботи виконані на 90%. Облаштування покрівлі виконано на 90%, а монтаж віконних блоків завершено. Оформлення місць загального користування триває — виконано на 80%.

ЖК «Нивки-Парк»

Адреса: просп. Перемоги, 67
На території житлового комплексу сімейного типу, розташованого поруч з однойменним міським парком та станцією метро, зведуть 12 будинків поверховістю від 12 до 16 поверхів. П’ять перших черг вже побудовано, в роботі знаходяться ще стільки ж.  

Будинок №8
Практично завершені роботи з влаштування фасаду та чистової обробки місць загального користуваня.

Будинок №7
Завершуються роботи з влаштування фасаду та благоустрою території. Чистову обробку місць загального користування виконано на 85%.

Будинок №12
Секція Г
Встановлено віконні конструкції на рівні 17-го поверху. Виконуються роботи з облаштування покрівлі та фасаду. Виконується штукатурення на 16-у та 17-у поверхах. Стяжка виконується на рівні 15-го поверху.

Секція І
Встановлення вікон на рівні 17-го поверху. Триває штукатурка на 13, 16 та 17-у поверхах. Виконуються роботи з облаштування покрівлі.

Секція Е
Триває встановлення вікон з 2-го до 15-й поверх. В роботі штукатурка на 14-у та 15-у поверхах.

Секція Б
Проводиться встановлення віконних конструкцій з 2-го по 14-й поверх. Виконується улаштування покрівлі.

Будинок  №11
Триває влаштування монолітного каркаса секцій І та Ж на рівні 17-го поверху. Кладка стін виконується: секція І — з 6-го по 17-й поверх; Секція Ж — 4-й поверх та з 8-го по 17-й поверх.

Будинок №10
Секція Б: влаштування монолітного каркаса 7-го поверху.
Секція Г*: влаштування монолітного каркаса 4-го поверху.
Секція Г: влаштування монолітного каркаса 6-го поверху.
Секція Е: влаштування монолітного каркаса 3-го поверху.

Дитячий садок
Ведеться штукатурення стін та стяжка на 4-у поверсі, тривають роботи з влаштування покрівлі.

Заклад громадського харчування
Влаштування монолітного каркаса та кладка — виконані. В процесі роботи з влаштування покрівлі, фасаду, благоустрою та монтажу вікон.   

Статьи по теме
Новини
Київрада не затвердила ДПТ Мінського масиву

Депутати Київради не затвердили детального плану території Мінського масиву. Для підтримки забракло чотири голоси, всього проголосували «за» 57 депутатів, пише у фейсбук рух…

23 / 04 / 2021

Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021