Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва на об’єктах «Інтергал-Буд». Частина друга

13.12.2021

3м2 Редактор

Новини забудовників

У листопаді велись активні роботи на усіх будмайданчиках компанії «Інтергал-Буд». Пропонуємо вам ознайомитись з динамікою будівництва житлових комплексів, які стали ще на крок ближче до заселення майбутніх мешканців.   Першу частину звіту читайте тут.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г 

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6

Завершені  роботи з влаштування монолітного каркаса. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок з цегли на 19-у поверсі. Тривають роботи з влаштування каркаса вхідних груп та монтажу віконних конструкцій. Розпочато роботи з водопостачання та опалення, електропостачання та каналізації (20%)

Будинок №7

Роботи з монтажу віконних конструкцій виконані на 95%, роботи з прокладання систем водопостачання та каналізації — на 60%, опалення — на 50%, електропостачання — на 70%. Майже завершена штукатурка стін (95%). Влаштування покрівлі виконано на 90%. Тривають роботи з утеплення фасадів (90%) та влаштування стяжки (70%).

Будинок №8

Завершено влаштування водопостачання та каналізації, прокладання систем електропостачання та влаштування покрівлі. Роботи з прокладання систем опалення виконані на 98%. Завершено роботи зі встановлення дверей та з утеплення фасадів. Продовжуються роботи з влаштування протипожежної системи (75%).

Будинок №9

Завершено влаштування котловану та  пальового поля. Завершено влаштування фундаментної плити Секцій  №1,2,3. 

Будинок №10

Повністю виконане влаштування котловану, тривають роботи з влаштування пальового поля (80%). 

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37 

Проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок 1 

Секція 1.1 влаштування вертикальних елементів 16-го поверху. 

Секція 1.2 влаштування вертикальних елементів 17-го поверху.

Секція 1.3 виконуються роботи по влаштуванню плити перекриття над 17-м поверхом. 

Виконуються роботи по цегляній кладці: Секція 1.1  на 9-му поверсі, Секція 1.2 з 8-го по 11-й поверх, Секція 1.3 – на 10-му та 11-му поверхах.

Будинок 2 

Виконуються роботи по влаштуванню вертикальних елементів підвалу (30%).

Зовнішні мережі

Ведуться роботи з прокладання внутрішньомайданчикових зовнішніх мереж ВК (50%).
Також ведуться роботи з розробки котловану паркінгу.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10 

Проєкт класу бізнес складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 305 машиномісць.

Будинок №1

Розпочаті роботи з влаштування фасаду.

Оздоблення квартир: виконується стяжка у 2 секції на рівні 2-3 поверхів.

Триває тинькування стін: 2 секція – роботи виконані до 17 поверху, 1 секція – роботи виконуються на рівні 2 поверху.

Виконуються роботи з облаштування мереж: 2 секція – виконані стояки каналізації та водопроводу, 1 секція – стояки каналізації та водопроводу виконані на  60%.

Тривають роботи з встановлення віконних конструкцій: 2 секція – виконано на 85%, 1 секція – виконуються роботи на рівні 4 поверху.

Мережі опалення та електрики в 2 секції виконуються на рівні з 3 по 6 поверх.

Тривають роботи з монтажу ліфтового обладнання: 2 секція – монтаж ліфтів завершено, відбувається процес налаштування, 1 секція – роботи по монтажу ліфту виконані на 60%.

Будинок №2

Триває облаштування пальового поля (30%).

Зовнішні мережі

Встановлення колектора по вул. Кудряшова завершено. Ведуться роботи по прокладанню каналізаційних та водопостачальних труб. 

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8 

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

В секції №1, 2, 3, 4

На 98% завершено влаштування системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем.

Секція №3

Раді повідомити, що завершено монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи, оздоблення місць загального користування та спецприміщень, монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей в квартири та дверей МЗК.

Секція №4

Завершені роботи по монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Також завершено монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи.

Секція №5

Тривають роботи з влаштування фасадів (95%). Продовжується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Тривають роботи з влаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 85%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи виконані на 90%.

Секції №6, 7

Завершено влаштування моноліту та цегляної кладки. Тривають роботи з монтажу ліфтів, розпочато оздоблювальні роботи та роботи з прокладання внутрішньо інженерних мереж. Віконні системи змонтовані на 93%. Ведуться роботи з влаштування фасадів.

Будинок №2

Секція №8

На 95% виконано влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі. Продовжується влаштування монолітного каркаса (виконані вертикальні елементи 17-го поверху). Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 9-12 поверхах. Цегляна кладка в підвальній частині виконана, 2,3,5,6 поверхи – виконані, виконується цегляна кладка 4-го поверху.

Секція №9

Майже завершено влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі (95%). Триває влаштування монолітного каркаса (рівень 17 поверху). Продовжуються роботи по монтажу вентиляційних блоків та сходових маршів 14-16 поверхів. Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 9-12 поверхах. Виконується цегляна кладка в підвальній частині, 2 поверх – виконано, 5,6 поверхи – тривають роботи.

Секція №10

Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 9-12 поверхах. Тривають роботи по монтажу вентиляційних блоків та сходових маршів 14-16 поверхів. Влаштування монолітного каркаса 16 поверху завершено. Цегляна кладка у підвальній частині виконана, 2,3,4,5,6 поверхи – виконані.

Триває влаштування зовнішніх мереж комплексу.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б 

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» продовжуються роботи з цегляної кладки стін на 2-21 поверхах, вже виконано 50% робіт. Також ведуться роботи по монтажу віконних алюмінієвих конструкцій 2-9 поверхів та 12-14 поверхів. Влаштування отворів завершено на 90%. 

На вежі «Б» розпочато влаштування покрівлі, що вже виконано на 56%. Продовжуються роботи з цегляної кладки стін та роботи по монтажу навісних вентильованих фасадів (35%).

На вежі «В» тривають роботи по влаштуванню покрівлі (75%). Монтаж віконних алюмінієвих конструкцій виконано вже на 85% та навісних вентильованих фасадів – на 68%. Продовжуються роботи по освітленню фасаду (50%). Майже завершено встановлення укріплень для обслуговування фасаду будівлі. На 2-6 поверхах встановлюються системи кондиціювання та вентиляції. Також завершуються роботи по встановленню системи протидимного захисту.

На вежі «Г» завершуються роботи по монтажу навісних вентильованих фасадів (85%) та віконних алюмінієвих конструкцій на 1-25 поверхах. Продовжуються роботи по освітленню фасаду, вже виконано понад 80% робіт. 

На вежі «Д» закінчено монтажні роботи вертикальних елементів 17-го поверху. Розпочато роботи з прокладання інженерних мереж.

Що робити, якщо з включенням опалення у вашій квартирі стало не набагато тепліше. Як пояснює Координаційний центр з надання правової допомоги, холодна підлога, занадто тонкі стіни, нещільно підігнані двері, щілини під підвіконнями, …

З 1 грудня 2021 року набрав чинності Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», який встановив новий порядок реєстрації та зняття …

Статьи по теме
Новини
ЖК з індивідуальним опаленням у Києві

У цій добірці 3m2 зібрав ЖК з індивідуальним опаленням. Зазначимо, що столичні новобудови здебільшого комплектуються автономними системами опалення або підключаються…

28 / 01 / 2022

Новини
На яку компенсацію можна розраховувати через відключення світла і як її отримати

Громадяни України мають право на грошове відшкодування від енергетичних компаній за недотримання ними встановлених норм щодо відключень електрики. Право на отримання компенсації за недотримання…

28 / 01 / 2022

Новини
Один з головних критеріїв Клубної резиденції O’Club — безпека та приватність мешканців

Новини забудовників В розробці та реалізації проєктів забудовник ODG Development одним пріоритетів визначив безпеку та приватність мешканців. Про це повідомляють…

28 / 01 / 2022

Новини
Як укласти договір міни житла

Досить часто при розлученні, розділенні спадщини, виникненні фінансових труднощів виникає потреба в обміні житла. Одним із способів вирішення такої проблеми…

28 / 01 / 2022