Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Динаміка будівництва на об’єктах «Інтергал-Буд» станом на 1 січня 2022 року. Частина друга

12.01.2022

3м2 Редактор

Новини забудовників

Продовжуємо публікувати звіти з будмайданчиків компанії «Інтергал-Буд». Перша частина тут.


ЖК «Академ-Квартал», адреса: пров. Приладний, 10
  

Триває будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з трьох будівель на 24 поверхи кожен.

Будинки №1 та №2 завершені, триває заселення жильців у квартири.

Будинок №3

Завершено влаштування стін та перегородок.
Роботи по влаштуванню гідроізоляції та утепленню підвальної частини виконані на 95%.
Триває монтаж віконних і дверних металоконструкцій (97%), прокладка внутрішньої інженерії та штукатурка стін (67%).
Влаштування вхідної групи та світлових приямків виконано на 85%.

ЖК «Сирецькі Сади», адреса: вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18Г 

«Сирецькі Сади» — житловий квартал з власними фруктовими садами, розвиненою інфраструктурою та закритою територією. До вашої уваги динаміка робіт у будинках №6, 7, 8 та 9, які знаходяться у процесі будівництва.

Будинок №6

Завершені  роботи з влаштування монолітного каркаса. Проводяться роботи з улаштування стін та перегородок (90%). Наближаються до завершення роботи з влаштування каркаса вхідних груп та монтажу віконних конструкцій. Тривають роботи з водопостачання та опалення, електропостачання та каналізації (25%)

Будинок №7

Роботи з монтажу віконних конструкцій виконані на 95%, роботи з прокладання систем водопостачання та каналізації — на 70%, опалення — на 70%, електропостачання — на 80%. Майже завершена штукатурка стін (95%). Влаштування покрівлі виконано на 90%. Тривають роботи з утеплення фасадів (92%) та влаштування стяжки (90%).

Будинок №8

Завершено влаштування водопостачання та каналізації, прокладання систем електропостачання та влаштування покрівлі, роботи з прокладання систем опалення та роботи зі встановлення дверей та з утеплення фасадів виконані. Продовжуються роботи з влаштування протипожежної системи (80%).

Будинок №9

Завершено влаштування котловану та  пальового поля. Завершено влаштування фундаментної плити Секцій  №1,2,3. 

Будинок №10

Повністю виконане влаштування котловану та роботи з влаштування пальового поля.

ЖК «Голосіївський», адреса: вул. Васильківська, 37 

Проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському.

Будинок 1 

Секція 1.3 виконуються роботи по влаштуванню вертикальних елементів 19-го поверху.
Секція 1.2 виконуються роботи по влаштуванню вертикальних елементів 19-го поверху.
Секція 1.1 виконуються роботи по влаштуванню вертикальних елементів 18-го поверху. 

Продовжуються роботи по цегляній кладці: секція 1.1  на 11-му, 12-му, 14-му поверхах, Секція 1.2 з 10-го по 14-й поверх, Секція 1.3 – на 12-му поверху.
Ведуться  роботи з облаштування  віконних конструкцій.
Розпочато роботи з чорнового оздоблення стін та влаштування внутрішньої інженерії будинку.

Будинок 2 
Виконуються роботи по влаштуванню вертикальних елементів цокольного поверху.

Зовнішні мережі
Ведуться роботи з прокладання внутрішньомайданчикових зовнішніх мереж ВК (55%).

Продовжуються роботи з розробки котловану паркінгу.

ЖК CITY HUB, адреса: вул. Кудряшова, 8-10 

Проєкт класу бізнес складається з двох будинків висотою у 20 та 21 поверх. Особливістю архітектурного рішення є стилобат, який об’єднує 2 будівлі. Він приховує під собою великий автопаркінг на 305 машиномісць.

Будинок №1

Тривають роботи з влаштування фасаду.
Оздоблення квартир: виконується стяжка у 2 секції на рівні 8 поверху.
Триває тинькування стін: 2 секція – роботи виконані до 17 поверху, 1 секція – роботи виконуються на рівні 4 поверху.
Виконуються роботи з облаштування мереж: 1, 2 секція – виконані стояки каналізації та водопроводу.
Тривають роботи з встановлення віконних конструкцій: 2 секція – виконано на 90%, 1 секція – 40%.
Мережі опалення та електрики в 2 секції виконуються на рівні з 15 поверху.
Завершено роботи з монтажу ліфтового обладнання у 1, 2 секції, триває налаштування.  

Будинок №2

Триває облаштування пальового поля (57%).

Зовнішні мережі

Встановлення колектора по вул. Кудряшова завершено. Ведуться роботи по прокладанню каналізаційних та водопостачальних труб.

ЖК «Причал 8», адреса: вул. Канальна, 8 

На території житлового комплексу будують 2 будинки. Особливістю комплексу «Причал 8» є розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу.

Будинок №1

В секції №1, 2, 3, 4

На 98% завершено влаштування системи внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання, протипожежних систем.

Секція №3

Раді повідомити, що завершено монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи, оздоблення місць загального користування та спецприміщень, монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей в квартири та дверей МЗК.

Секція №4

Завершені роботи по монтажу металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Також завершено монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи.

Секція №5

Тривають роботи з влаштування фасадів (98%). Продовжується монтаж металопластикових конструкцій, вхідних дверей у квартири та в місця загального користування. Наближаються до завершення роботи з влаштування систем внутрішнього водопостачання та каналізації, опалення, електропостачання та протипожежних систем. Роботи з оздоблення місць загального користування та спецприміщень виконані на 95%. Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи виконані на 95%.

Секції №6, 7

Завершено влаштування моноліту та цегляної кладки. Тривають роботи з монтажу ліфтів, розпочато оздоблювальні роботи та роботи з прокладання внутрішньо інженерних мереж. Віконні системи повністю змонтовані. Ведуться роботи з влаштування фасадів.

Будинок №2

Секція №8

На 95% виконано влаштування гідроізоляції та утеплення підвальної частини будівлі. Продовжується влаштування монолітного каркаса. Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 12-16 поверхах. Цегляна кладка в підвальній частині виконана, 2,3,5,6 поверхи – виконані, виконується цегляна кладка 4-го, 7, 8 та поверхів.

Секція №9

Завершується влаштування гідроізоляції, утеплення підвальної частини будівлі (95%). Триває влаштування монолітного каркасу (рівень 19 поверху). Продовжуються роботи по монтажу вентиляційних блоків та сходових маршів, виконано на рівні 18-го поверху. Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 12-16 поверхах. Виконується цегляна кладка в підвальній частині, 2, 3, 5, 6 поверхи – виконано, 4, 7, 8, 9 – тривають роботи.

Секція №10

Ведуться роботи по монтажу металевих конструкцій посилення цегляної кладки на 12-16 поверхах. Тривають роботи по монтажу вентиляційних блоків та сходових маршів 16-18 поверхів. Влаштування монолітного каркасу ведеться на рівні 19 поверху. Цегляна кладка у підвальній частині виконана, 2,3,4,5,6 поверхи – виконані, 7, 8, 9 поверхи – тривають роботи.

Триває влаштування зовнішніх мереж комплексу.

БФК INTERGAL CITY, адреса: вул. Старонаводницька, 16Б 

INTERGAL CITY — унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів.

На вежі «А» продовжуються роботи з цегляної кладки стін, вже виконано 62% робіт. Влаштування отворів для обслуговування будівлі завершено на 96%. Продовжуються роботи по встановлення укріплень для обслуговування фасаду будівлі, а також металевих конструкцій верхніх поверхів.

На вежі «Б» продовжуються роботи з цегляної кладки стін та роботи по монтажу навісних вентильованих фасадів (45%). Розпочато роботи по встановлення металевих конструкцій верхніх поверхів. Монтаж віконних алюмінієвих конструкцій виконано вже на 87%.  Також на завершальному етапі роботи по влаштуванню отворів для обслуговування будівлі.

На вежі «В» тривають роботи по влаштуванню покрівлі. Продовжуються роботи по освітленню фасаду (55%) та роботи по встановленню системи кондиціювання та вентиляції. 

На вежі «Г» завершуються роботи по монтажу навісних вентильованих фасадів (86%). Продовжуються роботи по освітленню фасаду, вже виконано понад 82% робіт, та роботи по встановленню ліфтів, що вже виконано на 80%.

На вежі «Д» закінчено монтажні роботи вертикальних елементів 19-го поверху.

Середня інтенсивність руху транспорту на ключових напрямках вулично-дорожньої мережі столиці за 2021 рік зросла на три відсотки в порівнянні з минулим роком. Такі данні навели фахівці Центру організації дорожнього руху, проаналізувавши інформацію …

З 1 травня 2022 року українці отримають нові тарифи на газ, які будуть діяти впродовж цілого року, про це повідомила пресслужба НАК «Нафтогаз Україна». За словами глави «Нафтогазу» Юрія Вітренка, ціни на газ в Україні …

Статьи по теме
Новини
Забудови не буде: Протасовому Яру повернули статус зеленої зони

На засіданні 19 січня 2022 року Господарська палата Верховного суду, за повідомленням ГО «Захистимо Протасів Яр», розглянула законність договору оренди, яким користується дніпровський…

19 / 01 / 2022

Новини
Введено в експлуатацію будинок № 4 (4А) ЖК Krona Park II

Новини забудовників Державною інспекцією архітектури та містобудування України видано сертифікат про прийняття в експлуатацію будинку № 4 (4А) ЖК Krona Park II. Про це повідомляє девелопер «Альянс-Новобуд».Командою…

19 / 01 / 2022

Новини
За 2021 рік ціни на вторинному ринку нерухомості виросли на 14,7%

У грудні 2021 року медіанна ціна пропозиції квартир на вторинному ринку Києва, представлених в базі даних порталу Address.ua, збільшилась в порівнянні з листопадом на 1,3%, і…

19 / 01 / 2022

Новини
Передмістя Києва: як змінилися ціни за грудень 2021 та за рік

Разом з нашими партнерами ЛУН.Місто аналізуємо цінові зміни, які відбулися на ринку первинної нерухомості передмістя Києва. Станом на 1 січня…

19 / 01 / 2022